2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

راستش اینی که میگمو جز خودم و مامانم کسی نمیدونه منم فکر میکردم بختم بسته است یه آشنایی داشتیم سید موسوی پدر جدی دعا نویس هستن البته اصلا دعای بد نمینویسن چون خانوادگی میشناسیمشون . مامانم فقط پیشش سر کتاب باز کرد دعا نکرد فقط سرکتاب بعد یکی دو ماه شوهرم اومد خواستگاریم شکر خدا همونیه که میخواستم. خواهرمم خیلی خواستگار داشت منتها خوب نبودن برا اونم فقط سرکتاب باز کردیم بعد یکی دوماه شوهرش اومد خواستگاریش اونم شکر خدا خوب

راستش اینی که میگمو جز خودم و مامانم کسی نمیدونه منم فکر میکردم بختم بسته است یه آشنایی داشتیم سید م ...

خب منه بدبخت دعانویس حسابی از کجا پیدا کنم همه قالتاق

هرکی حس میکنه بختش بسته یا خاستگار نداره بتید بخت گشا بگیره.نه خرافاته نه گناه داره حتا خیلی از علما و ائمه به دعای بخت گشا سفارش کردن

آندیااام بچه ها بحث کردم کاربری مو ترکوندن.دوستام بیاین همه
من نوشتم اثر نداره فقط باید خدا بخواد

آره ولی خب آدمم باید برا خودش دعا کنه من زمان مجردی زیارت امام رضا بعد دعا برا پدرو مادرم اولین دعام ازدواج خوب بود بعد ازدواجمم برا خواهرم دعا میکردم . هر وقت بارون میومد دعا میکردم چون بهتره کلا هم دعا میکردم و واقعا همسرم محشره

2714
خب منه بدبخت دعانویس حسابی از کجا پیدا کنم همه قالتاق

خودت که نه مامانت باید بره دنبالش پرس و جو کنه آدم خوبم هست اونایی که خوبن نسل اندر نسل این کاره بودن اون قالتاقا خودشون شدن رمال.

اره 64

باورت نمیشه چقدر برا همین ازدواج کردنم دعا کردم خیلی زیاد هرگزم ناامید نشدم ولی همیشه هم گفتم هر چی خیرو صلاحم باشه انجام بشه آخه خواهرم از من خوشگل ترو زبر زرنگ تر بود همش برا اون خواستگار میومد منو انگار هیچ کس نمیدید.یه مدت که مفاتیحو از بر بودم😂😂😂😂 خلاصه خواهر اونقدر دعا کردم بعدم رفتم سرکتاب دیدیم با مامانم تا بالاخره دیده شدیم😅😅😅

2706