1542
1480

چون مغزشون و باور هاشون غلطه و بسته است

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

🤕

واس ختم ها و چله ها منم صدا کنین لطفا🤗😍 ............. یا راد یوسف علی یعقوب یا کاشف ضر ایوب"ای که یوسف را به یعقوب برگرداندی" با راد ما قد فات" ای برگرداننده ی آنچه از دست رفته.                              
1546

خدا برای هرکسی تا اونجا که من شنیدم یک همسر الهی رو انتخاب میکنه 

اما گاهی افکار منفی، باورهای غلط خودمون، ندانم کاری و اشتباهاتمون میتونه جلوی خیر صلاح مارو ببنده 

بازم نمیدونم

الله اعلم

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️
1432

حس کردم مادربزرگم تاپیک زده.بخت بستس یعنی چی؟؟؟😐

خیلیا نمیخوان ازدواج کنن.یه عده هم دنبال ایده ال هاشونن

اعتقاداتت تو رو انسان بهتری نمیکنه،اما،اعمال و رفتارت چرا...! 
1601

راستش اینی که میگمو جز خودم و مامانم کسی نمیدونه منم فکر میکردم بختم بسته است یه آشنایی داشتیم سید موسوی پدر جدی دعا نویس هستن البته اصلا دعای بد نمینویسن چون خانوادگی میشناسیمشون . مامانم فقط پیشش سر کتاب باز کرد دعا نکرد فقط سرکتاب بعد یکی دو ماه شوهرم اومد خواستگاریم شکر خدا همونیه که میخواستم. خواهرمم خیلی خواستگار داشت منتها خوب نبودن برا اونم فقط سرکتاب باز کردیم بعد یکی دوماه شوهرش اومد خواستگاریش اونم شکر خدا خوب

1547