1600
1541
عنوان

مالیات بر مسکن

222 بازدید | 40 پست

الان یه مطلب خوندم تو اسپوتنیک از قو عضو شورای شهرتهران:فردی بخواهد هفت هزار و پانصد خانه را داشته باشد (به استناد صحبت های یکی از اعضای شورای شهر تهران) و یا در شهر ری دو هزار و پانصد خانه را تصرف کند مساله دیگری است.

ظاهرا افرادی حتی بیشتر از این تعداد تحت نام افراد دیگر خونه خریدن

خانما کمپین بزارید جهت اجرای مالیات بر مسکن خالی

خیلی خوبه خدا کنه اجرا شه 

لاتحزن ان الله معنا💖💖💖    دارند پشت بیسیم بسم الله قاصم الجبارین میگویند ........این رجل فاجری که خونعزیز مارا به زمین ریخت،تایید کرد دین خدارا،این نهضت باید زنده بماند،و زنده ماندنش به این خونریزی هاست،بریزید خون هارا،زندگی ما دوام پیدا میکند،بکشید مارا ،ملت ما بیدار تر میشود...ما از مرگ نمیترسیم و شماهم از مرگ ما صرفه ندارید،دلیل عجز شماست که در سیاهی شب متفکران مارا میکشید.......                                                قطعا دشمنان ما این را نمیدانند که شیعه وقتی خون بدهد خطرناک تر شده و تکثییرمیشود..                                                         .این گل را به رسم هدیه تقدیم نکاهت کردیم،حاشا اینکه از راه تو حتی لحظه ای برگردیم یا زینب  میثم تمار خطاب به ابن‌مرجانه:این خاصیت حرامزاده است که با تحقیر و تهمت دشمنانش را آزار دهد امام علی(ع):وای بر مردمی که در سرزمین خودشان بجنگندمردمی که در خانه هایشان مینشینند تا دشمن  به سراغشان آيد؛ مردمی که برای جهاد امروز و فردا می کنند تا سیل غارتگران موجبات سقوط شهرشان را فراهم آورد؛ مردمانی که وقتی دشمن به زنی تعرض می‌کند و خلخال و دستبند او را به یغما می برد، به خواهش و تمنا در برابر دشمن غدار اکتفا می‌کنند؛ مردمانی که علی رغم اصرار دشمن بر باطلش، بر حق خود مصمم نیستند؛ مردمانی که با این مشی و روش، خوار و ذلیل هستند  

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

اینا راه سو استفاده سران مفتخور مملکتمون رو باز نمیکنه؟

پدر من که نه بیمه هست نه توان اشتغال داره اگه از مستاجرش نگیره پس چی بخوره اینا بخوان قانون بذارن قانون بنفع مردم که نمیذارن هرکی بیشتر از یه ملک داشته باشه مالیات بهش میبندن

خدایا من به امید عدالت فردای تو، امروز سکوت میکنم.
1546

بهتر نیست اگه کمپینی هم بخواد راه بیفته دیگه کمپین مالیاتی که معلوم نیست کجا میره نباشه؟ بهتر نیست کمپینی باشه که دست از تو جیب مردم دربیارن؟

1432
اینا راه سو استفاده سران مفتخور مملکتمون رو باز نمیکنه؟ پدر من که نه بیمه هست نه توان اشتغال داره ا ...

داره میگه مسکن خالی نه اونی که دست مستاجر هست 

این همه مسکن خالی باعث تورم در بازار مسکن شده و خونه پیدا نمیشه قیمت ها بالا رفته و. ...

اینجوری برای ویلاهم باید مالیات بدن

مثلا دوست من که شمالیه تهران زندگی میکنه سه ماه در سال خونه پدریشه که بهش رسیده و روستاشونه و فامیلاشون اونجان باید مالیات بده

یا مثلا مایی که شش نفریم یه ملک اجدادی ارثی داریم که بخاطر ارزش معنویش نگهش داشتیم تو روستا و هرخانواده گاهی میره چه مالیاتی

واقعا چه جوری میشه منصفانه مالیات گرفت برای املاک

خود استارتر هم حتی اشاره کرد کسایی که تو مافیای مسکن هستن به اسم افراد مختلف خونه میخرن

به هر حال وقتی خونه خالی مالیات بخوره فرقی نداره صاحبش کیه.... 

البته که خود مجلسی ها به این طرح رای نمیدن .... 

چون مردم معمولی که چند تا خونه خالی ندارند.... همین خواص هستند دیگه .............

1403

ارباب مافیاهای احتکار از ارز و سکه گرفته تا مسکن و دیگر کالا و خدمات از اینکه با آنها برخورد شود بسیار ناراحت خواهند بود و برخی اجیران خود را جلو خواهند انداخت تا حتی اگر در این موارد بحثی هم شود در نطقه آن را خاموش کنند.

به هر حال وقتی خونه خالی مالیات بخوره فرقی نداره صاحبش کیه....  البته که خود مجلسی ها به این ط ...

عزیزم شما اگه تهران باشی و اطلاعات درباره ملک داشته باشی میدونی که برجهای اطراف چیتگر یکی از نمونه های املاکیه که با سرمایه گذاری سپاه شهرک سازی شده و درصد زیادیش خالیه

بنظرت سپاه از خودش مالیات میگیره؟

1578