2733
2734
عنوان

جواب مادرشوهرمو دیوونمو چی بدم

441 بازدید | 37 پست

نشسته بودیم یهو سر حرفو باز کرد گفت دکتر زنانت پنج سال پیش تو بیمارستان به من گفته ایشون عروس شماست چرا اینجوریه خدا به دادت برسه با این عروس! من گفتم وا مگه چی کار کردم گفت واسه اینکه اصرار داشتی سزارین بشی ! بعد گفت منم تو دلم گفتم خدا به داد مریضای تو برسه چه دکتر خوش اخلاقی هستی ولی فکر میکنم از خودش دراورده بود این حرفا رو میخواست طبق معمول نیش بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خدا یا شفاش بده با بکشدش راحت.شی  

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

وااا دکتر انقدر احمق و خاله زنک نمیشه که 

مطمئن باش دروع گفته ولی ولش کن محلش نذار 

ی پوز خند میزدی که بفهمه داره اراجیف میگه

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
2738

مگه دکتر میشناخته تو را بعد ۵ سال 

حالا اگه بشناسه دیگه ننه شوهر را که نمیشناسه

این مدل مادرشوهر را کجای دلم بذارم 

این اولین امضای من است.در تاریخ ۹/۹/۹۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍لطفا دعا کنید مادرم به آرزوش برسه
2706