2726
عنوان

بی بی چک

94 بازدید | 6 پست

سلام دوستان،من ماه اولی هست که اقدام به بارداری کردم،۶ روز از پریودم میگذره،علایم پریودی ندارم چندان،گاهی وقتا یه دلدرد خفیف،امروز بی بی چک گذاشتم منفی بود،به نظرتون ممکنه نشون نده یا باردارم نیستم؟🙁

اگر هم باردار باشید بچه پسر هست چون من یکی از دوستام سر پسرش بعد از دو هفته یه خط کمرنگ افتاد

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر هم باردار باشید بچه پسر هست چون من یکی از دوستام سر پسرش بعد از دو هفته یه خط کمرنگ افتاد

واقعا؟ینی ممکنه تا دوهفته هم نشون نده؟آخه علایم بارداری هم ندارم،فقط کمی تهوع خفیف در طول روز،

2728
واقعا؟ینی ممکنه تا دوهفته هم نشون نده؟آخه علایم بارداری هم ندارم،فقط کمی تهوع خفیف در طول روز،

منم هفته اول بی بی گذاشتم منفی شد هفته بعدش رفتم ازمایش خون دادم مثبت شد الان هم هفته 15 هستم به نظر من یک هفته دیگه صبر کن اگه خبری نشد برو ازمایش خون بده دقیق جواب و میده

خدایا شکرت  
منم هفته اول بی بی گذاشتم منفی شد هفته بعدش رفتم ازمایش خون دادم مثبت شد الان هم هفته 15 هستم به نظر ...

مبارکت باشه عزیزم،به دل خوش❤،ان شاالله ببینم پس تا یه هفته دیگه چجور میشم،شما علایمی هم داشتی؟