2726
عنوان

تب كردن دخترم همراه با دل درد

125 بازدید | 13 پست

سلام خانوما دختر من  دو سالشه از ديروز هي دلش و ميگيره ميگه درد ميكنه ديشب يه تب خفيف هم داشت ولي با يه استامينوفن خوب شد ..به نظرتون ميشه علائم آنفولانزا باشه..ميترسم ببرم بيمارستان بدتر مريضي بگيره از ديگران

🎁🎁مادر دو تا دختر بودن خيلي حس قشنگ و روياييه💖💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم هر موقع گلوش عفونت داشت دل درد می‌گرفت با تب دکتر می‌گفت بعضی از بچه‌ها اینجوری هستن حتما ببرش متخصص اطفال

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
2728
دختر بلند شو ببرش دکتر آبجی من تب ودلدرد داشت بردیمش سه سالش بود گفتن آپاندیسه

واي چه بد.. پس حتما بايد ببرمش

به احتمال یبوست گرفته یا رو دل کرده دختر منم چند وقت پیش اینطوری شد دور از جونش فک کردم انفولانزا گرفته دکتر هم بردم اونم برا اطمینان ازمایش خون گرفت خداروشکر سالم بود شما هم نگران نباش سعی کن رودهاش خالی کنی شربت لاکتوز بده یا انجیر

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
جای خاصی نرفتین  کسی ک علایم بیماری داشته باشه خونتون نیومده ؟

نه جايي نرفتيم از ترس آنفولانزا همش نشستيم خونه

به احتمال یبوست گرفته یا رو دل کرده دختر منم چند وقت پیش اینطوری شد دور از جونش فک کردم انفولانزا گر ...

مرسي عزيزم از راهنماييت

خواهش میکنم 

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡