2726
عنوان

اصلا حلقه ازدواج انقدر مهمه که ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 162 پست

حالا به اینکه چه اتفاقی افتاده که ازدواج کردید کاری ندارم

اما چطور یه حلقه میتونه نشونه تعهد باشه!!!!؟

همسر من چند سال پیش سر یه اتفاق حلقشو گم کرد اما هیچ اهمیتی نداره درستش اینه که تعهد قلبی و اخلاقش گم نشه

دیگه هم نرفتیم بخریم، کلا برامون بی اهمیته

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

براتون متاسفم مردک خائن

منتظر باش خانم جدیدت مردهای دیگه رو هم وسوسه کنه

(2020/02/02) = من ملکه آبی پوش آتلانتا، ملکه    (آرامش ،علم ،عشق ، ثروت ، خوشبختی و سلامتی)   هستم. خدا رو شکر در تاریخ  (2020/02/02)   با همسرم در هستیم. خدا رو شکر که همسرم بورسیه ازدانشگاه استنفورد دریافت کرد...شکرت خدایا (2020/02/02)... 🍀🍀     👸✌
تو رو ب همه مقدساتتون انقدر راحت تعریف نکنید حداقل نگیر بذارید حس کنیم قبح این چیزا نریخته هنوز

موافقم

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

😑😐

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
2706