2703
2553
عنوان

اصلا حلقه ازدواج انقدر مهمه که ....؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3344 بازدید | 162 پست

رفتی با کسی ازدواج کردی که وسوسه هاش زندگیت رو بع هم ریخت؟ 

من کلا با گذاشتن حلقه موافقم

اما هم اونی که اصرار به نذاشتنش داره مشکوکه هم اونی که اصرار میکنه به کس دیگه که بذاره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واقعا با وسوسه این مرد زندگی قبلیتو خراب کردی؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714
واقعا با وسوسه این مرد زندگی قبلیتو خراب کردی؟

ببخشید اشتب شد زن

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
عزیزم چه کار احمقانه ای کردی  فردا تکون نمیتونی بخوری و آخرش طلاق قول میدم. مگه بسوزی ...

اسی مرده 

منم الان متوجه شدم

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
این خودش مرده😐

درستش کردم اشتباه نوشته بودم

2706