2703
2553
عنوان

با شوهرم بدجور دعوام شد میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1415 بازدید | 73 پست

بعضیاتون خیلی عجیبید واقعا که دارید حسرت هم میخورید😐

شما اگر فکر میکنید هر روز و هر وعده خونه این و اون باشید خیلی عالیه و فکر میکنید خیلی اهل دلید سخت در اشتباهید شما یه مزاحمید و قطعا اطرافیان از دستتون کلافه میشن

هر چیزی یه تعادلی داره دیگه هر روز آخه؟‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه سه روز پیش پسر داداشم قرار بود بیاد خونه ما براش درس بگم شوهرم باز گفت پاشو ورش دار بریم خونه شم ...

این که درسته. خیلی از مامانا واقعا حوصله ندارن

یکسره مرتب کنن و سرویس بدن

ولی کاش همون سه روز پیش که هنوز خیلی

عصبانی نبودین باهاش صحبت میکردی که

من واقعا معذبم تند تند برم

2720

وای دقیقا برعکس شوهر‌منه ..

من دو ساله ازدواج کردم به یاد ندارم بیرون رفته باشیم

همیشه خسته س

همیشه خوابش میاد

۷ میره سر کار تا یکو نیم

میاد خونه نهار میخوره میخابه ۴ دوباره میره تا ۹ شب

شبم میاد شام میخوره میوه میخوره دوباره میخابه

حالا من هر شب باهاش دعوا دارم ک چرا منو بیرون‌نمیبری حیف شدم تو‌زندگی با تو

چقد برعکس همیم

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

یه مدت همینکه گفت بریم بیردن برو کلی خرید کن آخرشم برو رستوزان تا آخر شب قشنگ جیبشو خالی کن بزار بترسه بهت پیشنهاد بیرون بده🤣

هروقتم حرف خونه مامانتو زد بگو هرجا میری میام الا اونجا مامانم خسته میشه اینقدر پذیرایی میکنه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

واااای استارتر شوهرت رفتارش رو مخه ، من خودم عاشق گشت و گذارم اما اینا افراط میکنن . جوریکه واسه بقیه اسباب زحمت میشن . دوستان منطقی نظر بدید و ماجرارو عمقی ببینین نه اینکه با شوهر خودتون مقایسه کنین ، نه افراط خوبه نه تفریط

2714
امروز داداشم رو شام دعوت کرده بودم چون مامانم اینا رفتن مسافرت گفتم تنها نباشه شوهرم میگه میخوای غذا ...

تو ب اینم میگی مشکل؟

• دَردِ مِن حِصار بِرکه نیستْ دَردِ مَن زیستَن با ماهیانیستْ ک فِݣر دَریا بِ ذهنشانْ خُطور نَکردة

ببین اگه اهل تفریح و گردش و پارک و سینما و رستوران که عالی ولی اگه با عرض معذرت عادت داره شام و ناهار چترشه خونه این و اون که خب حق داری دلگیر باشی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
بعضیاتون خیلی عجیبید واقعا که دارید حسرت هم میخورید😐 شما اگر فکر میکنید هر روز و هر وعده ...

واقعا درک نمیکنن دارم جی میگم بیرون رفتن حخوبه هر چیزی حدی داره ادم به ارامش نیاز داره 

اخه مادر من مگه کلفته شوهرمه

جند بار شوهرم عادت کرده بود دوماه یه بار میگفت پاشو بریم سفر شهرستان خونه داداشت همش تند تند مزاحمش میشد 

منم با داداشم عمدا یه دعوایی کردم و دیگه نمیرم خونشون

البته شوهرم پرروتر از این حرف هاست وگاهس تنهایی میره خونشون

الانم میبینم دارن طرفداری میکنن واقعا تعجب میکنم 

من همون دلنیا ۹۰هستم
من نمیدونم چرا متوجه نیستید میریم بی ون میاییم خونه میگه پاشو شب بریم خونه شما!!!!از بیرون تازه رسید ...

اینجور موقع ها بهش بگو 🤔 فکر کنم باید ببندمت

به تخت ترک ت بدم. تو معتاد شدی به بیرون رفتن😎

2706