2726
عنوان

با شوهرم بدجور دعوام شد میشه بیایین

1415 بازدید | 73 پست

مادرشوهر من یه اخلاق‌گندی داره فکر میکنمم شوهرم به اون رفته

مثلا هر روز صبح پاشد باید بره بیرون رو بگرده  تا ظهر میره بیرون بعد عصر دوباره میره بیرون بعد شب دوباره با پسرش میره بیرون

مثلا صبح ها اکثرا زنگ میزنه به من یا خواهرش یا عروس هاشون تا با اونا بره بیرون اکثرا هم تلفن هاش رو جواب نمیدیم بعد عصر ها با دوستاش برنامه داره شب هم با پسرش پدرشوهرم هم اصلا باهاش کاری نداره چون نتونسته از پسش بر بیاد

الان هشت ساله عروسی کردم والان میفهمم شوهرم به ننش رفته مثلا صبح ها تا ظهر میره سر کار بعد همش عصر ها میگه پاشو بریم بازار بگردیم شب ها هم همش میگه بریم خونه ما یعنی مامان من چون مادرخودش اصلا خونه نمیشه منم واقعا از شوهرم حالم داره بهم میخوره خیلی حساس شدم

من همون دلنیا ۹۰هستم

پدر شوهرت چطور کنار اومده

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

امروز داداشم رو شام دعوت کرده بودم چون مامانم اینا رفتن مسافرت گفتم تنها نباشه شوهرم میگه میخوای غذا رو ورداریم ببریم خونه شما منم دیگه زدم به سیم اخر هر چی از دهنم درمیومد گفتیم به هم حرمت هامون از بین رفت خیلی خرف های رکیکی به هم گفتیم ولی خسته شدم الان هشت ساله برناممون اینه

من همون دلنیا ۹۰هستم

وای کاش این شوهر مال من بود😂

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
2706