1600
1605
عنوان

با شوهرم بدجور دعوام شد میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1382 بازدید | 73 پست

احتمالا شما همسر همکار ما نیستید؟؟؟  

همش عجله داره از سر کار بره خونه ... از اونجا با خانمش بره بگردن... پیش دوستانشون یا هر جایی.... 

من واقعا درکش نمی کنم    

میگه خانمم هم نیاد تنها میرم.... مهم نیست ... 

حیف عمرم که استراحت کنم یا بخوابم .... 

خوبه عزیزم یعنی هنوز دل زنده اس شاده... چه اشکالی داره؟ همسر منم همینه که متاسفانه فرصت نداره تا شب سرکاره فرصت داشته باشه و من باهاش نرم هزارتا دوست و رفیق پایه داره... 

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

مادر شوهرت که زندگیش به خودش و شوهرش مربوط میشه. همسر شما هم که بد نمیگه در روز یه سر برید بیرون چیز ...

من نمیدونم چرا متوجه نیستید میریم بی ون میاییم خونه میگه پاشو شب بریم خونه شما!!!!از بیرون تازه رسیدیم میگه پاشو بریم خونه شما!!!

من همون دلنیا ۹۰هستم

بعضیاتون خیلی عجیبید واقعا که دارید حسرت هم میخورید😐

شما اگر فکر میکنید هر روز و هر وعده خونه این و اون باشید خیلی عالیه و فکر میکنید خیلی اهل دلید سخت در اشتباهید شما یه مزاحمید و قطعا اطرافیان از دستتون کلافه میشن

هر چیزی یه تعادلی داره دیگه هر روز آخه؟‌

به جون بابام که میخوام دنیاش نباشه قسم میخورم هر لحظه و هر لحظه برای آروم نگه داشتن خودم تلاش کنم☺️ نفس های عمیق شکمی رو فراموش نمیکنم🧘‍♀️ من خوشحال و شادم😃 و منتظر نتیجه نیستم😁 به گذشته و آینده فکر نمیکنم چون من فقط وظیفه دارم رنگ های امروزم رو درست و با برنامه کنار هم بچینم و طرح و نقش زدن رو به خدا بسپرم قطعا خدا بهتر از من روی بوم زندگیم نقش میزنه🎨 برای بالا بردن ظرفیتم تلاش میکنم🏋️‍♀️ من قراره اگر خدا بخواد مادر بشم 🤰پس باید محکم باشم✊ به قول هایی که به خودم میدم متعهدم ، و برای رسالتی که دارم تلاش میکنم ولی به نتیجه فکر نمیکنم📆  اگر نتونم خودم احساسم روحیاتم رو مدیریت کنم نمیتونم بچه توانا و خلاق و محکمی تربیت کنم 🤱بخاطر بچه آینده م هم که شده بااااید از الان مادری کردن رو تمرین کنم باید ظرفیت روانی هر اتفاقی رو توی خودم بالا ببرم قول میدم همه تلاشم رو بکنم💪 چون میدونم که من میتونم😍
اخه سه روز پیش پسر داداشم قرار بود بیاد خونه ما براش درس بگم شوهرم باز گفت پاشو ورش دار بریم خونه شم ...

این که درسته. خیلی از مامانا واقعا حوصله ندارن

یکسره مرتب کنن و سرویس بدن

ولی کاش همون سه روز پیش که هنوز خیلی

عصبانی نبودین باهاش صحبت میکردی که

من واقعا معذبم تند تند برم

وای دقیقا برعکس شوهر‌منه ..

من دو ساله ازدواج کردم به یاد ندارم بیرون رفته باشیم

همیشه خسته س

همیشه خوابش میاد

۷ میره سر کار تا یکو نیم

میاد خونه نهار میخوره میخابه ۴ دوباره میره تا ۹ شب

شبم میاد شام میخوره میوه میخوره دوباره میخابه

حالا من هر شب باهاش دعوا دارم ک چرا منو بیرون‌نمیبری حیف شدم تو‌زندگی با تو

چقد برعکس همیم

خدایا میشه یه روزی خونه ی منم سرو صدای نی نی باشه😍میشه تویی ک اینو میخونی از ته دلت برا بچه دار شدنم صلوات بفرستی؟❤ من امید دارم به بخشندگی خدای مهربونم و امید دارم به صلواتی که توی عزیزدلم برام میفرستی❤
8

یه مدت همینکه گفت بریم بیردن برو کلی خرید کن آخرشم برو رستوزان تا آخر شب قشنگ جیبشو خالی کن بزار بترسه بهت پیشنهاد بیرون بده🤣

هروقتم حرف خونه مامانتو زد بگو هرجا میری میام الا اونجا مامانم خسته میشه اینقدر پذیرایی میکنه

هرچه عاشق زارتر معشوق از او بیزارتر    

واااای استارتر شوهرت رفتارش رو مخه ، من خودم عاشق گشت و گذارم اما اینا افراط میکنن . جوریکه واسه بقیه اسباب زحمت میشن . دوستان منطقی نظر بدید و ماجرارو عمقی ببینین نه اینکه با شوهر خودتون مقایسه کنین ، نه افراط خوبه نه تفریط

اسم کاربری قبلیم بهار_گل بود 
امروز داداشم رو شام دعوت کرده بودم چون مامانم اینا رفتن مسافرت گفتم تنها نباشه شوهرم میگه میخوای غذا ...

تو ب اینم میگی مشکل؟

• دَردِ مِن حِصار بِرکه نیستْ دَردِ مَن زیستَن با ماهیانیستْ ک فِݣر دَریا بِ ذهنشانْ خُطور نَکردة

ببین اگه اهل تفریح و گردش و پارک و سینما و رستوران که عالی ولی اگه با عرض معذرت عادت داره شام و ناهار چترشه خونه این و اون که خب حق داری دلگیر باشی

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد....تمام پرسه های من کنار تو سلوک شد....
1563
بعضیاتون خیلی عجیبید واقعا که دارید حسرت هم میخورید😐 شما اگر فکر میکنید هر روز و هر وعده ...

واقعا درک نمیکنن دارم جی میگم بیرون رفتن حخوبه هر چیزی حدی داره ادم به ارامش نیاز داره 

اخه مادر من مگه کلفته شوهرمه

جند بار شوهرم عادت کرده بود دوماه یه بار میگفت پاشو بریم سفر شهرستان خونه داداشت همش تند تند مزاحمش میشد 

منم با داداشم عمدا یه دعوایی کردم و دیگه نمیرم خونشون

البته شوهرم پرروتر از این حرف هاست وگاهس تنهایی میره خونشون

الانم میبینم دارن طرفداری میکنن واقعا تعجب میکنم 

من همون دلنیا ۹۰هستم
من نمیدونم چرا متوجه نیستید میریم بی ون میاییم خونه میگه پاشو شب بریم خونه شما!!!!از بیرون تازه رسید ...

اینجور موقع ها بهش بگو 🤔 فکر کنم باید ببندمت

به تخت ترک ت بدم. تو معتاد شدی به بیرون رفتن😎

1578