2726
عنوان

شوهرم ۵۰ ملیون پول تو حسابش داره اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم تو یه خانومی باید سیاست داشته باشی ، یعنی تو این چند سال پنجاه هزار تومن هم پس انداز برا خودت نزاشتی ؟ شوهرت  حتی اگه ده هزار تومن هم بهت میده تو پنج هزارش بزار لای لباست تو کمد برای روز مبادا ،تقصیر خودته دیگه

یکی دوماهی موهاتونزن پشمک بشی حساب کار دستش میاد سبیلاتو ببینه😎

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2728
شوهرمنم مثل مال توئه. هی بهونه میاره که گرونیه واینده و...خب پس کی من باید یه ریال ته کیفم باشه...

اوایل برا ۱۰۰۰ تومنی که ته کیفم میموند رواونم حساب میکرد ولی بعد۴ سال که موهاموسفید کرد ادم شده ۲۰ درصد

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
باید بده .. گریه کن خونرو بهم بریز جیغ بزن الان ک پنجا پول یه پفک هم نمیشه 

چه راهکار خوبی 🙄

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

البته شما هم از هر راهی بلدی مجبورش کن خرج کنه برات کسی رو میشناختم که تا زمانی که ازدواج نکرده بود بی نهایت خسیس بود ولی الان خرج های عجیب وغریبی برای زنش میکنه ومطمئنم تاثیر زن بوده 

به وقت تولد دوقلوها  

وا یعنی چی؟!!!!!

چرا ۴ سال خودت انجام دادی و آرایشگاه نرفتی؟!!!!!!!!!!!!!

الان توقع داری یهو بگه بیا بگیر برو آرایشگاه؟

وقتی اصلا نرفتی معلومه الانم قبول نمیکنه 

خداییش خانمی که آرایشگاه نمیره را درک نمیکنم یعنی چی !!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

حمله نکنید بهم ولی من خودم از کارتش برمیدارم

یواشکی

اصلنم‌گناه نیست بنظرم 

زن باید پس انداز داشته باشه

فاذا قضی امرا فانما یقول له کن فیکون❤👈اگر خداوند اراده کند همه ی غیر ممکن های زندگی ممکن میشود😍❤

ای وای کاش شوهر منم یکم پول نگه دار بود همیشه کلی پول خرج میکنه پولای خودشو پولای منو.میگه آدم هرچی دلش میخواد باید بخره.الان چند ساله میخوام برای خودم یه آپارتمان بخرم نمیتونم.چون پولی نمیمونه ته حسابم😔

عزیزم تو یه خانومی باید سیاست داشته باشی ، یعنی تو این چند سال پنجاه هزار تومن هم پس انداز برا خودت ...

من شوهرم مثلا به اندازه پول دکتر وچه بسا کمتر میده یا باهم میریم سوپر یا اینترنتم ماهیانه یه مبلغ مشخص که الان که گرون تر شده میگه خب نمیدم.

چطوری پس انداز کنم؟

خانوادم مثلا پول دکترمو میدن من باید پس بدم.بخدا الان کلی بدهکارم بهشون میگم بده میگه نمیدم.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
حمله نکنید بهم ولی من خودم از کارتش برمیدارم یواشکی اصلنم‌گناه نیست بنظرم  زن باید پس انداز ...

وا خب بی خبر برمیداری؟ناراحت نمیشه؟

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌
2706