2410
2553
عنوان

شوهرم ۵۰ ملیون پول تو حسابش داره اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 91 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب کجا میری اصلاح 50 تومنه  دوما 50میلیون سرمایه اشه حتما بده آرایشگاه؟؟  یه جایی دیگه ...

وا ۵۰ هزار ب زنش نده؟؟؟؟حتی اگه اون ۵۰ میلیون همه زندگیش باشه خرج زنشو باید بده

❤❤❤ریپلای❤❤❤
2456
نه نرو اگه خودت برداري عادت ميكنه ديگه اين مردا كي ميخوان بفهمن زن ميگيرن وظيفشونه خرج زنو بدن

والا ۴ ساله خودم میندازم یه بار ک بهش گفتم اونم نه آورد لعنتی 

خب شوهرمنم همینطور ۴۰ میلیون توحسابشه ولی دلیل نمیشه که ازش خورد خورد برداره اخه حیفه

عزیزم اینو گفتم ک نگید نداره و این حرفا اما کسی ک ۵۰ ملیون پول تو حسابش داره حداقل باید ۱ با ۲ ملیون پول خرجی دم دستش داشته باشه دیگه اینطور نیست؟

اگه واقعا پول داره ازش بگیر و بگو با این قیافه تو مجلس شرکت نمیکنم اگه نداره خودتو درست کن

. مواظب تایپ کردنت باش پشت هر کابری یک قلب میتپه#من پر از انرژی های مثبتم...مربی بدنسازی ام...عاشق خونه و دخترم و شوهرمم... من عاشق استیک ام..... عاشق کشیدن پرده ها اول صبحم.... بستن موهای دخترم... زندگی همین دلخوشی های کوچیکه....بخند ک میگذره
2714
خب شوهرمنم همینطور ۴۰ میلیون توحسابشه ولی دلیل نمیشه که ازش خورد خورد برداره اخه حیفه

منظورشون اینه خرجی نمیده فک کنم خب پول حسابو دست نزنه ولی خرجی باید تا حدودی بده 

الهی به امید خودت

خسیسه خسیس

خدا نصیب هیچکس نکنه

منم یکی دارم..

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

شوهرمنم مثل مال توئه.

هی بهونه میاره که گرونیه واینده و...خب پس کی من باید یه ریال ته کیفم باشه...

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

مهمونی نرو 

خودش و خودتو گشت نرو 

اگه کسی بهت گفت چرا نیومدی ماجرا رو تعریف کن 

درس عبرت شه براش 

ولی خودت خونه میتونی وکس کنیا 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
منظورشون اینه خرجی نمیده فک کنم خب پول حسابو دست نزنه ولی خرجی باید تا حدودی بده 

اره خرجی رو که باید بده وظیفشه

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 
2706