1600
1480
عنوان

شوهرم ۵۰ ملیون پول تو حسابش داره اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1522 بازدید | 91 پست
خب شوهرمنم همینطور ۴۰ میلیون توحسابشه ولی دلیل نمیشه که ازش خورد خورد برداره اخه حیفه

عزیزم اینو گفتم ک نگید نداره و این حرفا اما کسی ک ۵۰ ملیون پول تو حسابش داره حداقل باید ۱ با ۲ ملیون پول خرجی دم دستش داشته باشه دیگه اینطور نیست؟

اگه واقعا پول داره ازش بگیر و بگو با این قیافه تو مجلس شرکت نمیکنم اگه نداره خودتو درست کن

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تسلیم نشو شروع همیشه سخته... 

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

اوجی بازی دربیار برو آرایشگاه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این ذکر،باعث زیادی رزق و یا زیادی علم میشه ،ذکر مجربی هست .باید به مدت ۶۰ روز ،روزی ۴۰۰ بار گفته بشه و اگه یه روز قطع بشه یا کمتر از ۴۰۰ تا گفته بشه باید از اول شروع کرد. استغفرالله الذی لا اله الّا هُوَ الحی القیوم ،الرحمن الرحیم بدیع السماوات و الارض من جمیع ظلمی و جرمی و اِسرافی علی نفسی والتوب الیه    التماس دعا 
خب شوهرمنم همینطور ۴۰ میلیون توحسابشه ولی دلیل نمیشه که ازش خورد خورد برداره اخه حیفه

منظورشون اینه خرجی نمیده فک کنم خب پول حسابو دست نزنه ولی خرجی باید تا حدودی بده 

الهی به امید خودت
1546

شوهرمنم مثل مال توئه.

هی بهونه میاره که گرونیه واینده و...خب پس کی من باید یه ریال ته کیفم باشه...

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.

مهمونی نرو 

خودش و خودتو گشت نرو 

اگه کسی بهت گفت چرا نیومدی ماجرا رو تعریف کن 

درس عبرت شه براش 

ولی خودت خونه میتونی وکس کنیا 

معمار ؛ طراح داخلی ؛ دکوراتیو هستم . سوالی داشتین توی تاپیک از توسکا بپرسید مطرح کنید جواب میدم حتمن ! 
8

عزیزم تو یه خانومی باید سیاست داشته باشی ، یعنی تو این چند سال پنجاه هزار تومن هم پس انداز برا خودت نزاشتی ؟ شوهرت  حتی اگه ده هزار تومن هم بهت میده تو پنج هزارش بزار لای لباست تو کمد برای روز مبادا ،تقصیر خودته دیگه

شوهرمنم مثل مال توئه. هی بهونه میاره که گرونیه واینده و...خب پس کی من باید یه ریال ته کیفم باشه...

اوایل برا ۱۰۰۰ تومنی که ته کیفم میموند رواونم حساب میکرد ولی بعد۴ سال که موهاموسفید کرد ادم شده ۲۰ درصد

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
1403
باید بده .. گریه کن خونرو بهم بریز جیغ بزن الان ک پنجا پول یه پفک هم نمیشه 

چه راهکار خوبی 🙄

شمایی که داری امضامو میخونی😎بله با شمام              امیدوارم به تمام آرزوهای خوبت برسی 😇😘

البته شما هم از هر راهی بلدی مجبورش کن خرج کنه برات کسی رو میشناختم که تا زمانی که ازدواج نکرده بود بی نهایت خسیس بود ولی الان خرج های عجیب وغریبی برای زنش میکنه ومطمئنم تاثیر زن بوده 

خدایا چررررا   

وا یعنی چی؟!!!!!

چرا ۴ سال خودت انجام دادی و آرایشگاه نرفتی؟!!!!!!!!!!!!!

الان توقع داری یهو بگه بیا بگیر برو آرایشگاه؟

وقتی اصلا نرفتی معلومه الانم قبول نمیکنه 

خداییش خانمی که آرایشگاه نمیره را درک نمیکنم یعنی چی !!!!

آوا خانم خوشگل ما هم  صبح یه روز قشنگ پاییزی بدنیا اومد و چشم ما به جمالش روشن شد    

حمله نکنید بهم ولی من خودم از کارتش برمیدارم

یواشکی

اصلنم‌گناه نیست بنظرم 

زن باید پس انداز داشته باشه

خدایا میشه یه روزی خونه ی منم سرو صدای نی نی باشه😍میشه تویی ک اینو میخونی از ته دلت برا بچه دار شدنم صلوات بفرستی؟❤ من امید دارم به بخشندگی خدای مهربونم و امید دارم به صلواتی که توی عزیزدلم برام میفرستی❤
1547