1600
1541

امروز بهش گفتم پول بده برم آرایشگاه صورتم و بند بندازم (فوقش بشه ۵۰) گفت ندارم شب تولد برادرشه فردا شبم عروسی دعوتیم صورتم و زیر ابروهام پر شده چیکار کنم ب نظرتون؟؟؟؟😭 برم مهمونی رو یا نه؟

کجا میری آرایشگاه که یه اصلاح صورت ۵۰ تومنه؟؟

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم ؛  تو بهترین  هدیه ای هستی که خداوند مهربون بمن و باباجونت ارزونی داشته.قول میدیم امانتدارهای خوبی باشیم.تو فقط آروم باش‌و به روزایی که تو بغل ما آروم‌خواهی گرفت فکر کن😘😘

تمام آنچه درباره‌ی هل و عرق هل باید بدانیم

کلیک کنید

1546

نه نرو

اگه خودت برداري عادت ميكنه ديگه

اين مردا كي ميخوان بفهمن زن ميگيرن وظيفشونه خرج زنو بدن

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

باید بده ..

گریه کن خونرو بهم بریز جیغ بزن الان ک پنجا پول یه پفک هم نمیشه 

• دَردِ مِن حِصار بِرکه نیستْ دَردِ مَن زیستَن با ماهیانیستْ ک فِݣر دَریا بِ ذهنشانْ خُطور نَکردة
8

مجلس فامیل خودتون بود میگفتم خودت بردار ولی چه کاریه وقتی انقدر خسیسه جلوی فامیلش ابروداری کنی!اگه واقعاااا داره و نمیده نرو

میشه لطفا واسه شادی روح مامانم صلوات بفرستین  فاطمه در راه رسیدن به سلطنت!  

خوب کجا میری اصلاح 50 تومنه 

دوما 50میلیون سرمایه اشه حتما بده آرایشگاه؟؟ 

یه جایی دیگه برو بشه20

اینقدر نذار پر بشه حتما برای مهمونی نباید بری زیاد زیاد برو تا ببینه یه خرجه روتینه

زیبای منی تو دخترمممم زیبایی یعنی تو پسرممممم👫
هیچوقت اولویت زندگیش نبودم اول به بقیه رسیدگی میکنه آخرش به من اونم با کلی منت😣😣😣

حتما از اول زیادی مراعاتشو کردی خاهر

هر چی خاستمو دارم،هر چی بخامم میگیرم😉خدایاااا شکررررت😚😇
1601
خوب کجا میری اصلاح 50 تومنه  دوما 50میلیون سرمایه اشه حتما بده آرایشگاه؟؟  یه جایی دیگه ...

وا ۵۰ هزار ب زنش نده؟؟؟؟حتی اگه اون ۵۰ میلیون همه زندگیش باشه خرج زنشو باید بده

❤❤❤ریپلای❤❤❤
نه نرو اگه خودت برداري عادت ميكنه ديگه اين مردا كي ميخوان بفهمن زن ميگيرن وظيفشونه خرج زنو بدن

والا ۴ ساله خودم میندازم یه بار ک بهش گفتم اونم نه آورد لعنتی 

1578