2733
2734
عنوان

مامانای گل یه دقیقه میاین کارم واجبه خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 332 بازدید | 42 پست
غذا چی بهش بدم؟ هم اسهاله هم تب داره یکسره اب لیموشیرین میگیرم بهش میدم. الان ناهار سوپ خورد بالا او ...

ببری‌ دکتر وای تهوعش‌ آمپول میزنه‌ خوب میشه ‌ اگه عفونت  نباشه‌ اسهالش‌ به خاطر مایعاتی‌ که میدی‌ هست‌ احتمالا‌ کته ی سب زمینی‌ و هویج‌ بدون روغن بهش بده‌ با ماست  و توش پودر سنجد بریز‌  و نعنا عالیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختر منم تازه رفته تو پنج سال.میگه سرم ودلم درد میکنه.تبش بالاست.دکتر بردم گفت گوشش التهاب داره ولی ...

من دیروز بردمش دکار گفت سرماهوردگیه انفولانزا نیست. اما الان همه علایم انفولانزا رو داره

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2728
عزیزم مدام بهش جوشونده نعناع و پونه بده 

الان خوابوندمش دارم فقط گریه میکنم. میترسم ببرمش بیمارستان تنهام تو خونه میترسم ببرمش بگن باید،بمونه 

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
2738
الان خوابوندمش دارم فقط گریه میکنم. میترسم ببرمش بیمارستان تنهام تو خونه میترسم ببرمش بگن باید،بمونه ...

دکتر ببر حتما ولی برای برگردوندن طبعش نعناع و پونه عالیه 

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.

استارتر ‌ آناناس‌ براش عالیه‌ . عسل هم همین طور . 

بهش زیاد بده‌ . آناناس تازه و کپوت‌ رو بگیر‌ هر دوش رو بهش بده‌ بدنش رو تقویت‌ میکنه عسل هم مدام‌ با با جوش و کمی لیموترش‌ مخلوط‌ کن  بهش بده‌ . تو چاییی‌ بریز عسل بهش بده. 

حتما دو تا شلغم‌ کوچیک یا یه دونه‌ متوسط‌ تمیز‌ بشور‌ رنده‌ کن بریز تو فلاسک‌ بعد روش آب جوش بریز بگذار تا صبح‌ بمونه یه شب‌ بعد فردا بریز تو لیوان‌ با یه ق عسل مخلوط کن بهش بده‌ از صبح‌ تا شب چند تا لیوان همین‌ جوری با عسل‌ مخلوط‌ کن بهش بده ‌ تمام‌ عفونت بدنش‌ رو از بین‌ میبره

کودکان نداره شهرتون؟؟

من تهران هستم. دکارش هم فوق تخصص اطفاله دیروز بردمش. ولی الان سر ناهار بالا اورد. اسهالم از صبحـشده

پروفن ندم؟ اره قرص خورده قرص ویتامین d و قرص فولیک اسید. 

پس بهش بده نصف استامینون رو 

پروفن‌ دکتر به‌ من گفت اصلااااا‌ خوب نیست معده‌ ی بچه رو داغون میکنه و بالا‌ میاره

استارتر ‌ آناناس‌ براش عالیه‌ . عسل هم همین طور .  بهش زیاد بده‌ . آناناس تازه و کپوت‌ رو بگیر ...

باشه ممنون الان درست میکنم

2706