2726
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 8320 بازدید | 219 پست
قبلی رو ندیدم  یکم جلوشو زیاد کوتاه کرده ک اونم بلند میشه خوب میشه ببسن با این کاری ک کردی تا ...

۲سالو ۸ماه

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آره خیلی ناز شده😍،آخی چه قشنگم خوابیده😍😚 پس فردا نیای دم عیدی، دوباره آرایشگری کنی😩😝

قیچی رو انداختم رفت😂با خودم قرار گزاشتم بلندم شد خرگوشی ببندم😍

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
دیدم اونو این سری بهتره 😍😍😍😍😍

منو که دیدی 

بنظرت به کی رفته😁

یه کاری بهت یاد بدم اون کار رو انجام بده

پسر منم میترسید

دسته تیغ ابرو داری؟

جلوی موهاش رو یه تیکه کوچولو بردار پیچ بده بعد یواش یواش به صورت اریب تیغ بکش

دیگه اینجوری یه کوچولو کوتاه کردی تو چشمش هم نمیره زشت هم نمیشه 

میشه مدل خورد😆

میشه یه صلوات از ته‌ته قلبت واسه درست شدن شغل همسرم بفرستی. ممنون دوست عزیزم😘😘😘😘😍😍😍😍
عکسشو میزاری اینجا حتما براش اسفند بدود وصدقه بزار  برای موهاشم غصه نخور زود رشد میکنه دوباره ...

چشم💚💚💋

مرمری جان تولدت رو یادم رفت تبریک بگم الان میگم تولدت مبارک

فدات شم مرسی عزیزم❤💚💛🧡💜💋💋

خوب شده عزیزم اونروز شوهرت سر شب اومد چیزی نگفت؟ 

ازدراومد تو 😁😁😁😍بعده دیدن پسرم 😐شد😑شد😳شد😱شد بعدم گفت مریمممم این چرا این شکلیه😠

منم در یک حرکت انتحاری خودمو این کردم😡 و گفتم میبینی توروخدا من چکار کنم از دسته این بچه اخه ی دستشویی نمیتونم برم تا رفتم دستشویی و اومدم قیچی رو از کشو ورداشته زده تو موهاش منم مجبور شدم صافش کنم براش اه اصلا تموم زندگی مو شد و....همینجوری میگفتم برای خودم و غرمیزدم ک شوهرم 😍شدو گفت دلت میاد غر بزنی پسرم ک باتعجب نگاه میکرد گفت باباخوشگل شدم؟ببین منو؟۸😍باباشم بغلش کرد گفت اره بابایی عینه ماه شدی😍😍قربون پسرم برم که ارایشگری کرده😍😍اینم قیافه من😁

ای جووون آقا کوچولو😍😍 عکس قبلیه کو؟

تاپیکه قبلمه پست اول

عالی شده مبارکش باشه، فقط بگو تو منی یا من توام ؟ منم هفته پیش دقیییقققا همین مساله برام میش اومد ...

دم شب یلدا زد به سرمون دیگه😂😂😂😂

2706