2410
2553

اونایی ک درجریان نیستند تاپیک قبلمو بخونن

دیروز بردیمش ارایشگاه قبلش براش کلی خوراگی و اسباب بازی خریدم و شوهرم برده بود گزاشته بود ارایشگاه بعدم باهاش صحبت کرده بودم و راضی شده بود و هی میگفت پس کی میریم خلاصه رفتیمو به محض اینکه نشست رو صندلی لباشو ورچید گفت من میترسم و زد زیر گریه هرچی ام بهش خوراکی و اسباب بازی داد دیگه ابدا ساکت نشد عین این کارتون های تلوزیون ابشاری اشک میریخت دیگه مجبور شدیم دوتایی سفت نگه داریم و ارایشگر ی مدله معمولی پسرونه کوتاه کنه😢😢😢 میخاست مدل دار کوتاه کنه از بس دستو و پا زد و جیغ زد ک نشد😑

کلی خودمو فحش دادم دیگه دستکاری نکنم موهاشو

ببینید چطور شد از قبل بهتره یا نه😫

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
چه نازه😍😍 اره خوب جم و جورش کردن😂😂

هنوز اعصابم خرده

حیفه موهاش این شکلی شد😓

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

جاااانم 

مژه هارو  

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2706