1608
1480
عنوان

مرمری ام بیاید ببینید موهاش خوب شد😢😢😢دیروز بردیم ارایشگاه+📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 7239 بازدید | 219 پست
ازدراومد تو 😁😁😁😍بعده دیدن پسرم 😐شد😑شد😳شد😱شد بعدم گفت مریمممم این چرا این شکلیه😠 منم در یک ...

عجب ترفندی گلم،ولی نزار پسرت دروغ گفتن یاد بگیره عزیزم☺

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

عجب ترفندی گلم،ولی نزار پسرت دروغ گفتن یاد بگیره عزیزم☺

نه بابا تو۶سال زندگی سرجمع این دومین دروغم بود😁

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍
چطور؟

همینجوری😁میخام ببینم قده۳سالگی چندباید باشه

میمونم کنارت درست مثل سایه ات😍 از امروز تا هروز تا اوووون بی نهاااایت😍 نمیگیره هیچکس جای خاکههه پاتو😍 نمیمیره این عشق قسم میخورم😍 تا روزی ک قلبم هنوز میزنه 😍تا وقتی ک جونی توی این تنه😍 تو روزای خوب تو روزای بد همیشه باهاتم قسم میخورم😍😍😍

وای چه خوشگل خوابیده خدا حفظش کنه اره خیلی خوب شده عزیزم

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آنه شرلی هم نشدیم یکی ازمون بپرسه" آنه تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت..."💔                                                           خدایا خودت کمکم کن اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
1432
نه بابا تو۶سال زندگی سرجمع این دومین دروغم بود😁

فدایت گلم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

تاپیک قبلی رو خوندم کلی خندیدم ببخشید. ولی یاد خودم افتادم وقتی چهارسالم بود ننه قای(مادربزرگ پدرم) پیرم موهام رو داغون کرد. داشتم با قیچیش بازی میکردم که گفت بیا موهات رو کوتاه کنم حالا تصور کنید با دستایی که می لرزید کاملا رید تو موهای من از اونطرف من پیشونیم کوتاهه و موهامم فرق کجه فقط یه سانت تا ریشه ی موها گذاشته بود.😑 الان عکساش رو میبینم روده بر میشم🤣😂

شایان به ذکر است که عید بود تو عکسای عید همش من موهام داغونه.

مامانم که دید یه ربع بی هیچ حرفی اینطوری بود😯بعد اینطوری😲 بعد اینطوری😭

آهان اینم بگم مامانا همشون شم آرایشگریشون قویه مامانم همیشه پاهاش رو میذاشت رو دوتا شونه من بعدم...

آخه قارچی واسه دختر بچه چه مدل موئیه😭

الانم دست برنداشته رو خواهرام امتحان میکنه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد خاله ریزه ست...😍

شما قد پسر منو پرسیدی و منم با کمال میل ج دادم

درکتون نمیکنم..چرا وقتی متقابلن وقتی از شما همین سوال پرسیده میشه ج نمیدید؟؟

عجیب واقعا

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
1601
شما قد پسر منو پرسیدی و منم با کمال میل ج دادم درکتون نمیکنم..چرا وقتی متقابلن وقتی از شما همین سوا ...

وا کی پزسیدی تو😑

همین چندتا صفه پیش تر به یکی گفتم

قد۹۳ وزن ۱۱ونیم

1578