1600
1605
عنوان

کار مادرشوهرم😀+عکس

17064 بازدید | 175 پست

این شال و کلاه  رو مادر شوهرم برای دخترم بافته‌😎😎....اولش میخواستم بخرم قیمتش بالا بود ...بهم گفت نخر خودم براش میبافم...

میشه برای سلامتی❤دخترم ❤وحاجتم دعا کنید؟       به نفع خودتونه به من نگید التماس دعا، تو بارگاه الهی بفهمن با من رابطه دارید براتون گرون تموم میشه😁😁😁😁   دوست دارم هرجامیرم مامانمم باشه...حتی توی نی نی سایت...بخاطرهمین توی تاپیکای باحال صداش میزنم...ماااااااماااااااااان بیااااااااااا‌......🤗🤗😊

واایییی چ هنرمندددد افریننن ...چقد تمیز درش اورده قدرشو بدون

تنها عشق زندگیم که دلیل امید به زندگیمه ‌که بخاطرش هنوزم نفس میکشم و از پا نمیفتم مامانمه قربونش بشم خدایا از عمرم کم کن به عمر مامانم اضافه کن واسه سلامتیش اگه دوست داشتی یه صلوات بفرس  ❤❤بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.تو تاپیکایی که موضوع عمومی هست میتونید ریپلای کنید تا بدون توهین تبادل نظر کنیم ولی وقتی موضوع شخصی استارتر هست و من نظری دادم  حق ریپلای نداری چه برسه به ریپلای توهین و فحش ...اگه ریپلای توهین  کردی بعد خوندن امضام پس یه احمقی و من بیشتر از یه بار جواب یه احمقو نمیدم😌

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1613

چه خوشگلللل افرین

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
8

چه خوشگله 😍😍😍

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

خیلی خوشگله درحدیه که خودت برداریش

خدا حفظش کنه مادر شوهرت و دخترت رو

چه خوب یه پست مثبت درمورد مادر شوهر دیدیم

99 درصد چیزایی که راجع بهشون نگرانی هیچوقت اتفاق نمیوفتن🌹🌹
1563
واایییی چ هنرمندددد افریننن ...چقد تمیز درش اورده قدرشو بدون

ممنونم عزیرم...اره خیلی تمیز در اورده بنده خدا دستشم درد میکنه ولی بافت با این حال...میخوام ی چیزی بگیرم براش برای تشکر

میشه برای سلامتی❤دخترم ❤وحاجتم دعا کنید؟       به نفع خودتونه به من نگید التماس دعا، تو بارگاه الهی بفهمن با من رابطه دارید براتون گرون تموم میشه😁😁😁😁   دوست دارم هرجامیرم مامانمم باشه...حتی توی نی نی سایت...بخاطرهمین توی تاپیکای باحال صداش میزنم...ماااااااماااااااااان بیااااااااااا‌......🤗🤗😊
1578