2726
عنوان

عصب کشی دندون

68 بازدید | 9 پست

خانما خودتون میدونید که تو این شرایط اقتصادی و قیمت های بالای دندون پزشکی ها نمیشه آزاد دندون عصب کشی یا جراحی کرد شما جایی نمیشناسید که هم زود نوبت بده هم قیمتش مناسب روبه پایین باشه   هفته پیش 400 هزار دندون عصب کشی کردم دیگه.....خیلی ندارم هزینه کنم هرجا هم تماس میگیرم میگن تا بهمن ماه وقتمون پره😢😢نمیدونم این یکی دندون چی بود که دردش شروع شده خواهشن اگه میتونین کمک کنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم دندون هفت بالام یکم ریخته وهمش ابسه میکنه وچرک خشکن میخورم پارسال یه عکس کلی دندون گرفتم چندروزپیش بردم پیش یه دکترگفت این کشیدنش دویست تادویست پنجاه امابروعکس جدیدبگیرمنم ۵۵تومن دادم عکس جدیدم گرفتم دیروزرفتم برام بکشه گفت اینوبکشم ۳۵۰دندون عقلت نهفته س ازتوی جای دندونت معلوم باشه جراحیش میکنم باهم میشه ۷۰۰منم چون پولم کم بودگفتم فقط اولی روبکش نهفته بعداگفت نه نمیشه خلاصه برگشتم خونه شوهرم گفت ۷۰۰خیلیه تازه جراح دندون پزشکه جراح فک وصورتم نیس یه خانمی بهم گفت بیمارستان میلاد رایگان جراحی میکنن ولی من خیلی ترسوام میترسم حین کاردردبکشم اگه کسی جایی رومیشناسه که هم قیمتش خوب باشه وکارش خوب باشه معرفی کنه ممنون میشم

💔مائیم که بی هیچ سرانجام خوشیم💔
واسه من الانم تو این شرایط نمیشه چون دوتا عصب کشی دارم و یه جراحی عقل نهفته

منم پارسال عقل نهفته جراحی کردم بخیه خورد تایه هفته دهنم بازنمیشد ولی اصلا درد نداشتم مسکن همونجا بهم زدن.هزینش زیادمیشه فک کنم چون اسمش جراحیه