2733
2734

۹ هفتمه...خیلی کنجکاوممم بدونم نینیم چیهه...چرا بعضیا میگن ۱۲ هفته فهمیدیم یه سریا هم میان میگن ۱۵ هفتمه هنوز نمیدونم جنسیتش چیههه..🤔🤔

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

١٨هفته

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
2728

۱۳ هفته ۶۰ درصد میگن

البته من ۲۰ هفته و ۵ روز فهمیدم قبلش غربالگری،اول بهم نگفت 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2738

من سونوی ۱۲ هفته دکتر بهم گفته پسره ولی اشتباه بود، آزمایش cell free دادم توی هفته ۱۳ فهمیدم دختره، به جنسیت سونوی هفته ۱۲ اطمینان نکنید، باید تا سونوی هفته ۱۸ صبر کنید

... و من به تو ایمان دارم...
2706