2733
2734

بچه ها من چنوق پیش کرکره مغازه رو داشتم میدادم بالا بعد یهو پشتم درد گرف الان گاهی وقتا پشتم ی نقطش میسوزه ی وجب پایین تر از شونه راستم خصوصا وقتی مدت طولانی بدون تکیه گاه بشینم سوزشش بیشتر میشه.ب نظرتون گوشتش پاره شده یا کش اومده؟ نمیدونم باید چ دکتری برم.ارتوپد؟ یا اول برم بیمارستان عکس بگیرن؟

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤

٣ سال پيش داشتم ظرف ميشوستم همين اتفاق برام افتاد چند تا دكتر رفتم يكي گفت مشكل معده داري يكي گفت كمبود كلسيم داري هر دكتري يه چي گفت الان ٣ ساله وقتي خيلي وا ميستم يا بدون تكيه بشينم يا زياد كار كنم اون نقطه زير شونه ميخواد از درد سوراخ شه 

عزیزم من چندین سال کرکره مغازه دادم پایین بالا ، بعدفهمیدم از دوتامهره گردن دچار دیسک شدم شونه هام هردوتاش کاملا داغونه ، چندبار ام ار ای دادم هرچی دکتر ارتوپد و فیزیوتراپی بوده رفتم ، کرکره بالا دادنو بزار کنار ، گردنتو گرم نگه دار پماد ضد درد بزن ، بعد برو ارتوپد تا ببینه چه به سرخودت اوردی

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
٣ سال پيش داشتم ظرف ميشوستم همين اتفاق برام افتاد چند تا دكتر رفتم يكي گفت مشكل معده داري يكي گفت كم ...

ای وای چ بد😔

پَرهایم به رعشه می افتند زمانی که تاپیک میزنین مینویسین هستین بگم‌؟؟؟ این جمله قابلیت قتل و کشتار جمعی داره😤
عزیزم من چندین سال کرکره مغازه دادم پایین بالا ، بعدفهمیدم از دوتامهره گردن دچار دیسک شدم شونه هام ه ...

من همون یبار بود... وقت میگیرم فردا برم ارتوپد