2737
2734
عنوان

مادرشوهر بد جنس

129 بازدید | 17 پست

ما خونه نداریم و این مستاجری، خیلی عذابمون میده، مادرشوهر تو شهر خودشون غیر از خونه خودشون یه خونه دیگه دارن، اما میخوان بدن به یه برادرشوهر دیگه ام، آخریه که هنوز عروسی نکردن، بااینکه قولش رو به ما داده بودن که بفروشن اما الان میگع نه می فروشم، و نه پولش رو دارم و... الان هم الکی قیمت خونه رو یه ۲۰۰ و خوردهی کمتر گفته میگه یه ۱۰۰ تومن میدیم اونم بعد عروسی، یا موقعی که می خواهید این خونه که هستید رو عوض کنید، که مطمئن همه دروغه، ۱۰۰تومن هم الان خونه میشه اونم تهران، کارمندساده با ۱۰ جا قسط، هرماه هم داریم یک و خوردهی اجاره میدیم،این خانم الان سه ساله داره دروغ میگه و مار رو عذاب میده، اینهمه زحمتشون رو کشیدم اما اصلا مهم نیست تو چه وضعیتی هستیم، بعد میگه اون نوعروسه، خونه داشته باشن،ما نوعروس نبودیم یعنی؟؟ میگه شما عادت کردین.... اره عادت کردیم به خونه به دوشی و بدبختی، غیر از اینه؟ اما موقع کار و پذیرایی و پرستاری، من همیشه هستم، یعنی به قول خودش باید همکاری کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

همکاریتو قطع کن، بگو حالا دیگه نوبت اون نوعروس تازه نفسه

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

سر این خونه نداشتن و عذاب هاش و هرسال باید پول جمع کنیم که همیشه کم میاریم مجبوریم بریم یه خونه کوچیک تر و کوچیک تر، هرماه باید غیراز قسط، غصه ی اجاره رو بخوریم، بخاطر این و مشکلات مالی دیگه الان ۵ ساله دنبال بچه دارشدن نشدیم، یه سه چهارسال پیش رفتیم که دیگه منصرف شدیم، بااین وضع الانمون

2738
همکاریتو قطع کن، بگو حالا دیگه نوبت اون نوعروس تازه نفسه

راستش از عید تا حالا اینطوری ام، اون که دانشجوهه مثلا هردفعه تو تابستون هم امتحان داره، ما که همیشه میریم یک دقیقه نیست فرار می کنه میره، البته دوتا جاری مرموز دارم، که مخصوصا اون اولیه که تمام آتیش ها از گور اون بلند میشه خدا لعنتش کنه، تمام کارهای مادرشوهر رو این فرمان میده، خدا ازش نگذره

شما دیگه عادت کردین این حرفش منم عصبانی کرد ب چی عادت کردین؟ب بدبختی دردبه دری اجاره نشینی؟؟؟؟؟؟بیشع ...

بلانسبت واقعا بی شعور، من خیلی کم آوردم، خیلی همه حرفاشون و رفتاراشون درد داره

مادرشوهر نفهم بیشعوری داری 

تا اخر عمر که زنده نیس نمیدونم بعضیا چجوری میخوان اون دنیا جواب پس بدن لااقل اگه کاری برا آدم نمیکنن با حرفاشون دل آدمو نشکنن

🧚‍♀️
بد ذات پر رو  ببین اگه شد دعوا راه بندازین ب خدا اون بچشه شوهر توهم بچشه  نصف کنین پول خ ...

می دونی الان سه ماهه، قط رابطه کردیم، اما خونه مادرم و خونه شون تو یه مکانه، تقریبا همسایه ان، یعنی الان سه ماهه مامانم رو ندیدم، خیلی دلتنگشم

مادرشوهر نفهم بیشعوری داری  تا اخر عمر که زنده نیس نمیدونم بعضیا چجوری میخوان اون دنیا جور ب پ ...

خیلی خیلی، البته انقدر عذابم داد که یه مریضی سخت گرفت، اون موقع ها حالش بد بود ازم حلالیت می خواست، اما الان ها نه، شده مثل قبل

انقدر خوب بودم اوایل که دیگه پررو شدن، فکر می کردن هر بلایی می خوان می تونند سرم بیارن

همیشه همینه

رو بدی خیلللللی زود رودار میشن

منم همیشه تا ب رو مادرشوهرم میخندم میبینم داره سو استفاده میکنه

سریع جمعش میکنم 

2706