1600
1541
عنوان

توروخدا هرکی تعبیرخواب بلده بیاد

28 بازدید | 5 پست

پسرم دو ماه و نیمشه.دیشب خواب دیدم دو تا دندون از بالا درآورده.خیلی خوشگل و مرتب بودن.

منم میگفتم به شوهرم نگاه چقد زود دندون درآورده

خوخیر باشه فک نکنم تعبیر داشته ولی دندون دراوردن خوبه

که پر از تلاشم زندگی همیشه مطابق میلم نبوده از این به بعدم به حرفم گوش نمیده به سرنوشت اعتقادی ندارم و به اونچیزی که سرم برام مینویسه اعتقاد دارم از سرم و حسم برای ررسیدن به اونچه دوست دارم کمک میکنم و از خدای بزرگم کمک میخوام راهنمایی و کمکم کنه و مراقب عزیزانم باشه🌹🌹🌹💪

برین تاپیک خانم @تیادا

واس ختم ها و چله ها منم صدا کنین لطفا🤗😍 ............. یا راد یوسف علی یعقوب یا کاشف ضر ایوب"ای که یوسف را به یعقوب برگرداندی" با راد ما قد فات" ای برگرداننده ی آنچه از دست رفته.                              

بزن گوگل سایت توپ تاپ مدیرش 1روزه جوابتو میده

آخرش قسمت نظرات ازش بپرس

کتاب کنکور تجربی نظام قدیم دارم نو و سالم. از بهتررررین منابع بازار. میفروشم. هرکس خواست درخواست دوستی بده. 50%تخفیف قیمت روی جلد میدم. زیست نشر الگو دارم. شیمی مبتکران و خیلی سبز و  IQ و..... درس های دیگه. دفترچه های نو کنکور سالای گذشته هم دارم. به شهرستان هم پست میکنم. ولی هزینه به عهده ی خودتون 😉☺️☺️

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

انشاالله داره خواهر برادر دار میشه

(رب لا تذرنی فردا وانت خیر الوارثین)  🙏🙏🙏 خدا جونم نزار انتظارم از 7 سال بگذره کمکم کن قبل تاریخ عقدمون منم واقعی تیکر بارداری بزنم 🙏🙏🙏یه صلوات واسه مامان شدنم می فرستید ❤❤❤(اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم )💖💖💖خدایا آرزوهایمان را مصلحتمان قرار ده🙏🙏🙏لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
1546