2726
عنوان

دلتنگیه ممنوعه.....

| مشاهده متن کامل بحث + 571 بازدید | 72 پست
آرررررره بابا من الان توی این مرحله ام😂غرور لعنتیم اجازه نمیده😚پس نتیجه میگیریم که بره به درک☹👊🏼 ...

میدونم حسم اشتباهه ولی هرکاری میکنم کم نمیشه 

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دلم واسه یکی از دوستام تنگ شده ولی غرورم نمیذاره بهش زنگ بزنم . اونم بزنه جواب نمیدم . 

خخخخخ دمت گرم چ باحالی

لااقل زنگ زد ک جواب بده😅😅

خلق میداند که در بهداری قرب حسین(ع) دردهارا بیشتر #عباس(ع) درمان میکند...❤ ساقی بی دست..دستم رابگیر...
2728
من عشقم نیس ولی میفهمم ک با کاراش وابستم کرده اجازه زنگ زدنم دارم چون اشناعه نزدیکه ولی خودم میفهمم ...

خیلی سخته من زنگ بزنم اصن نمیدونم چی باید بگم ولی دلم براش پر میزنه کاشکی خدا بهم میدادش

برای براورده شدن حاجتم ی صلوات میفرستین😢
خخخخخ دمت گرم چ باحالی لااقل زنگ زد ک جواب بده😅😅

نه خیلی ناراحتم کرده 😁😁😁 الکیه مگه هر سری یکاری کنه بعدش بیاد معذرت خواهی کنه 

( بله عکس خودمه اگه چهره من به هر دلیلی باب میل شما نیس لطفا نظر ندید ممنون )    خدا جونم شکرت برای سلامتیم 🙏 خانواده خوبم 😍 همسرم 💍 و زندگی بی کم و کاستی که بهم بخشیدی ❤
آره این چند وقت خیلی  دوستام صحبت میکنم میگم دلم تنگ شده اونام کلی دعوام میکنن و فحش میدن عقلم ...

دلتنگی دست ادم نیس

😞😞😞😞😞😞😞

نه خیلی ناراحتم کرده 😁😁😁 الکیه مگه هر سری یکاری کنه بعدش بیاد معذرت خواهی کنه 

خخخخخ بیخیالش پس بلاکش کن کلا😂😂😂

گریه میکنیم از درد.....فقط گریه ....

منم دلم خیلی میگیره ولی میگم ارزششو نداره ولی باز دلم تنگ میشه 

من ک از خاب و خوراکم افتادم لبام دیگه ترکیدن حتی حال و حوصله خودمم ندارم

عیب نداره گریه کن خودتو خالی کن و دعا کن وازخدا بخواه  خودش دلتو آروم کنه ویکی که لیاقت تو رو داره سر راهت قرار بده

عیب نداره گریه کن خودتو خالی کن و دعا کن وازخدا بخواه  خودش دلتو آروم کنه ویکی که لیاقت تو رو د ...

من ک دعا میکنم ولی خدا انگار ن انگار

من ک از خاب و خوراکم افتادم لبام دیگه ترکیدن حتی حال و حوصله خودمم ندارم

ن من دراون حد نیستم چون عشق زندگیم کس دیگس ک دارمش خداروشکر ولی دلم واسه کسی ک قبل بود والان دوره تنگ میشه😞

2706