2726
عنوان

سلام مامان آلاام.. دخترم دیشب تحمل نکرد دوباره رفت زیر دستگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 13000 بازدید | 159 پست

عزیزم توکلت به خدا باشه خدا اگه بخواد یه معجزه هایی میکنه که ذهن بشر حتی تصورش رو هم نمیکنه اگرم صلاح ندونه با یه سرماخوردگی کوچیک یا پریدن غذا تو گلو امانتیشو پیش خودش میبره بدون بدون بدون خدا از همه به ما مهربونتره امیدیتو از دست نده عزیزم صبر داشته باش که خدا با صابرانه😔😔😔

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چیشده چیشده😢

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
2728
متابولیک داشت.. آنفولانزا گرفت رفت کما.... الان 10 روزی هست ک بیدار نشده.. دکتر اصرار داره گلوشو سور ...

ببخشيد متابوليك چيه ؟؟ چند سالشونه؟؟ به حرف دكترا گوش بده عزيزم خدا شفا عاجل و كامل نصيب كنه 😔

عزیزم خدازینب خانوم روشفامیدع توکلت ب خدا،راستی تراک مگه کنن ینی حالش بهترمیشه؟

نه هیچ فرقی نمیکنه.. فقط ب اون دستگاهه وابسته نیست خودش یه دستگاه داره.. نمیدونم هدفشون چیه ولی میدونم باورشون اینه ک دختر من دیگه بیدار نخواهد شد و میخوان همینطوری مرخصش کنن

2706