1542
1578

برا یکشنبه وقت عمل نوشتن برای تراک.. دکتر گفت توروخدا رضایت بده نه بچه اذیت شه نه ما و شما.. وگرنه چند ماه اسیریم. منم گفتم اگه هشیار شد چی.. گفت نمیشه.. خلاصه منم الکی گفتم باصه آخر هفته شوهرم میاد رضایت بده... توکل به خدا تا ببینیم کی معجزه میشه.. اصلا ناراحت نشدم از حرف دکتر. ولی خب منتظرم بودم بگه بیدار شده.. توکل ب خدا

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546
1432

الهی خدا شفا بده و سالم و سرحال از بیمارستان بیاد بیرون

دل شما هم شاد بشه به حق امام رضا

براتون خیلی دعا میکنم اگه قابل باشم

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

عزیزم بسپار ب خدا 

توکل ب خدا 

انشاءاله اتفاقای خوبی برا آلا کوچولو در راهه🙏

براش دعا میکنم

🍉یلداتون🍉 مبارک🐣🍁🐥🐥🍁🍁امیدوارم یلدا،کریسمس ، ۲۲ بهمن ، ولنتاین ، چهارشنبه سوری ، عید ، سیزده به در ، تابستون و پاییز و زمستون خوبی داشته باشین 😁پیشاپیش سال ۱۴۰۰ بر همه شما نی نی سایتیا مبارک😚😚یادتون باشه من اولین نفری بودم که تبریک گفتم😂😍بوچ براتون💋💋 خداحافظ همگی نیلای ۳۰ آذر ۱۳۹۸ هجری شمسی🌏😎🖐🚶‍♀️🚪✈....به مقصد ¿¡🤗
1563

عزیزم توکلت به خدا باشه خدا اگه بخواد یه معجزه هایی میکنه که ذهن بشر حتی تصورش رو هم نمیکنه اگرم صلاح ندونه با یه سرماخوردگی کوچیک یا پریدن غذا تو گلو امانتیشو پیش خودش میبره بدون بدون بدون خدا از همه به ما مهربونتره امیدیتو از دست نده عزیزم صبر داشته باش که خدا با صابرانه😔😔😔

پنهان باش...😒😒😒                                                   مثل گ.و.زِ پُشت اسهال...همانطور خطرناک و کُشنده😂😂😂🤭🤭🤭🤪🤪🤪                                 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂😂

چیشده چیشده😢

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤
1480