2726
خدا رو شکر  امروز ملی گریه کردم، تو رو به خدا برای منم دعا کنید  از روز چندم؟ چند تا؟&nb ...

انشالا ک خدا دلتو شاد میکنه🤲درکت میکنم کاملا اما استرس نداشته باش ک اصلا خوب نیست

من از شب سوم پری خوردم شبی ۲ تا ۵ شب .ماه اولم باردار شدم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
منم کلومیفن خوردم بدون آمپول باردارم خداروشکر

خداروشکر.ببخشید یه سوال شما هم گرگرفتگی داشتی 

من الان ۲۵سیکلم هنوز درطول روز چندبار گرگرفتگی میگیرم با اینکه از زمان تخمک گذاریم گذشته

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيز دكتر بهم ك قرص داد دو دوره مصرف كردم يعني دوماه پشت هم نتيجه نديدم...گذاشتمش كنار بخاطر كيست تر ...

خدا رو شکر، اسم حضرت زینب رو آوردی، ان شاا... خدا هر چی میخوای به خیر و خوبی بهت بده 

کلومیفن خوردی یا لتروزول؟ 

2728
انشالا ک خدا دلتو شاد میکنه🤲درکت میکنم کاملا اما استرس نداشته باش ک اصلا خوب نیست من از شب سوم پری ...

دلم گرفته 

گاهی اشک آروم می کنه آدم رو 

تو رو خدا برام دعا کن 

کلومیفن خوردی یا لتروزول؟ 

خداروشکر.ببخشید یه سوال شما هم گرگرفتگی داشتی  من الان ۲۵سیکلم هنوز درطول روز چندبار گرگرفتگی ...

مرسی عزیزم.اره منم گرگرفتگی داشتم و سردرد 😥

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤

منم دکتر لتروزول تنها داد. (از روز 3 تا 7 قاعدگی - روزی 2 عدد) حتی بهش گوشزد کردم که آمپول بده که کیست نشه . ولی بازم گفت لازم نیست ( دکترم خیلی باتجربه و خیلی قبولش دارم)

این ماه سومه میخورم . 

خدایا ازت معجزه میخوام.من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه کرد.                                                     خدایا بازم ازت معجزه میخوام، من به دستان خدا خیره شدم؛ خدا معجزه....... 🙏
مرسی عزیزم.اره منم گرگرفتگی داشتم و سردرد 😥

تا کی ادامه داشت گرگرفتگیت؟

پارسال هم دو دوره کلومفین خوردم ولی گرگرفتگیم انقدر طول نمیکشید نهایت تا۲۰سیکل

اسفندی که باشی میشی ته تغاری خدا   خدایا دل ته تغاریت رو نشکن به آرزوش برسون .
پسر!؟

چرا؟؟

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓
دلم گرفته  گاهی اشک آروم می کنه آدم رو  تو رو خدا برام دعا کن  کلومیفن خوردی یا لت ...

کلومیفن خوردم.چندوقته اقدامی ؟مشکلت چیه؟

من تنبلی شدید و کیست داشتم.ناراحت نباش انشالا ک ب حق حسین جواب میگیری .انشالا ک اشک شوق بریزی و باردار شی .من حاجتمو از امام رضا گرفتم.

ان شاا....سالم و صالح باشه  من 14 تاصلوات برای خودت و کوچولوی نازت فرستادم  دختره با پسر ...

مرسی عزیز دلم😍🌹کوچولوهام دعات میکنن ک مادر بشی مطمئن باش ک میشی.😘

پسرن

2706