1600
1480

سلام به همگی، بچه ها لطفا به خاطر خدا جواب بدید 

کسی هست که کلومیفن یا لتروزول خورده باشه ولی آمپول آزاد سازی دکتر بهش نداده باشه؟ 

اره من لترزول خوردم و شكر خدا باردار شدم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546
1432

اره من

گفت نیاز نیس

خدایا بهم کمک کن به پسرانم بیاموزم قدرت در بازوی تزریقی نیست بلکه در توان کنترل نگاه و فکر و نفس است                                           و به دخترانم بیاموزم ازادی حقیقی رها بودن از تمایلات نفسانی و تائیدات دیگران است.                                                                       خدایا به من و خانواده ام و همه مردم دنیا بصیرتی بده تا ظلم رو تشخیص بدیم و قدرت و غیرتی تا مقابلش سکوت نکنیم                                                                                    خدایا به رهبر عزیزم سلامتی و طول عمر بده و فرج امام زمان عج رو هرچه سریعتر برسون...       آمین
عزیزم چند تا و از روز چندم خوردی؟  دکتر آمپول آزاد سازی داد بهت یا نه؟  خواهش می کنم بگو ...

عزيز دكتر بهم ك قرص داد دو دوره مصرف كردم يعني دوماه پشت هم نتيجه نديدم...گذاشتمش كنار بخاطر كيست ترسيدم...تااينكه چهار ماه گذشت بازشروع كردم ب خوردن گفتم ياميشه يانميشه ك همون ماه جواب داد الهي شكر

ازشب پنجم پريود تاشب نهم ي دونه قرص

انشالله بحق دل حضرت زينب جواب ميگيري توهم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدایاخیلی خوشحالم هر  روز ک میگذره من نزدیکتر میشم ب اغوش گرفتن پسرکم ،امام زمان،حضرت محمد(ص)خودتون مراقب در دونه وجود من باشید به خودتون سپردمش.خدایا سپاسگذارم.
1601
خدا رو شکر  امروز ملی گریه کردم، تو رو به خدا برای منم دعا کنید  از روز چندم؟ چند تا؟&nb ...

انشالا ک خدا دلتو شاد میکنه🤲درکت میکنم کاملا اما استرس نداشته باش ک اصلا خوب نیست

من از شب سوم پری خوردم شبی ۲ تا ۵ شب .ماه اولم باردار شدم

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه با یه صلوات تو راهیامو مهمون کنی ♥️
منم کلومیفن خوردم بدون آمپول باردارم خداروشکر

خداروشکر.ببخشید یه سوال شما هم گرگرفتگی داشتی 

من الان ۲۵سیکلم هنوز درطول روز چندبار گرگرفتگی میگیرم با اینکه از زمان تخمک گذاریم گذشته

خدایا روزی میرسه که یه فسقلی بهم بگه مامان  
عزيز دكتر بهم ك قرص داد دو دوره مصرف كردم يعني دوماه پشت هم نتيجه نديدم...گذاشتمش كنار بخاطر كيست تر ...

خدا رو شکر، اسم حضرت زینب رو آوردی، ان شاا... خدا هر چی میخوای به خیر و خوبی بهت بده 

کلومیفن خوردی یا لتروزول؟ 

انشالا ک خدا دلتو شاد میکنه🤲درکت میکنم کاملا اما استرس نداشته باش ک اصلا خوب نیست من از شب سوم پری ...

دلم گرفته 

گاهی اشک آروم می کنه آدم رو 

تو رو خدا برام دعا کن 

کلومیفن خوردی یا لتروزول؟ 

1578