2737
2739
عنوان

چرا بعضی خانم ها بعد از ازدواج بد هیکل میشن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از جمله من😭

🖤بابا جونم روحت شاد😞 الهم صلی الله محمد و آل محمد🖤•فقیر،به دنبالِ شادی ثروتمند.ثروتمند،به دنبال سادگی زندگی فقیر است.کودک،به دنبال آزادی بزرگتر.بزرگتر،به دنبال سادگی کودک.آنان که رفته اند،در آرزوي بازگشت.آنان که مانده اند،در آرزوی رفتن.خدایا...کدامین پل در کجای دنیا شکسته استکه هیچ کس به مقصدش نمیرسد؟♥️⃟   𝕎ℍ𝔼ℝ𝔼 𝔼𝕍𝔼ℝ 𝕐𝕆𝕌 𝔸ℝ𝔼 𝕄𝕐 ℍ𝔼𝔸ℝ𝕋 𝕀𝕊  هرجا باشی قلبم اونجاست . .! ❥ 

من قبل از بارداریم اصلا چربی شکمی نداشتم و بعد از بارداریم هم شکمم زود جمع شد و پسرم ۷ماهش بود ک برگشنم ب وزن قبلیم 

هم ژنتیک مهمه هم ورزش

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 
2728
2738

این ک گفتید ی دلیله دلیلی دیگه هورمونها هستن ک تغییر میکنن

درمورد بارداریهم بدن کاملا تغییر شکل میده طبیعیه ک تای مدت ب حالت اولیه برنگرده حالا اینم درنظربگیرید ک خانمی ک فارغ شده اصلا نمیرسه ب ورزش خودص درست رسیدگی کنه

سعی کنیم خوب باشیم،حتی بدها هم خوبی رومیفهمن!🙄

هورمون ها... بعضیا قرص میخورن .. بعضیا هورمون هاشون یهو حالی ب هولی میشه خود ب خود

بعد زایمانم ک بعضیا کلا سیستم بدنشون این مدلیه ک تغییر نمیکنن یا سعی نمیکنن تغییرش بدن

درگیر زندگی میشن ب خورد و خوراکشون توجه نمیکنن..خیلیا پرخوری عصبی دارن و با این زندگیای گل و بلبل طبیعیه ک چاق شن ...

و خیلییییی چیزای دیگه... 

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

یکی ازدلیلاش بارداریه 

..یکی دیگه ازدلیلاش اینه اون روندزندگی قبلیت فرق میکنه ازهرلحاظی وایناتاثیرداره ...ویکی دیگه که میگن اینه که میگن ازدواج بهش ساخته چه واسه مردوواسه زن .......خیلی ازمرداهم بعدازدواج هیکلشوفرق میکنه وچاق میشن فقط مختص خانمانیستش 

2706