2737
2734
عنوان

کادر نظامی

| مشاهده متن کامل بحث + 766 بازدید | 90 پست
شرایط خونتون و شرایطایی ک براتون درنظر میگیرن چیه؟ میشه بگین

شوهر من ارتشه شهری ک ماهستیم خونه سازمانی کم داره ک خودمون خونه اجاره کردیم بخوایم بریم شهر دیگه همون اول بهمون خونه سازمانی میدن

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کار گیرش نمیاد هنر و حرفه ای هم‌نداره مجبور بره دیگه 

یعنی  کسی ‌براش اسون نیست تو هر شهری بفرستنت

حقوقم که خیلی زیاد نیست مثل کارمندای دیگه 

بعد مردمم هی هر چی بشه بگن نظامیا اینجورن و اونجورن 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2728
‌من نیرو انتظامی گفتم ارتش رو نمیدونم🤔 فقط میدونم نون تو سپاهه😆

به قول دختر عمه ام که باباش سپاهیه میگه : نیروی انتظامی ها میگن سپاهی ها وضعشون خوبه 

سپاهی ها میگن :نیروی انتظامی وضعشون خوبه 

اما هر دوشون میگن : ارتشی ها بدبختن 😁🤐

واقعا حقوقش نسبت به این دو ارگان خیلی کمتره 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
شوهرمن سپاهه خوبه ولی سختی های خودشو داره

شما چادری هستید ؟

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

اگه مرز بیوفتن یه خورده کارشون سخته اما مرز نباشه کارشون خیلی آسون تره شوهر من صب میره ظهر هم میاد خونه ماهی یه شب هم شبکاری داره

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738
به قول دختر عمه ام که باباش سپاهیه میگه : نیروی انتظامی ها میگن سپاهی ها وضعشون خوبه  سپاهی ها ...

واقعا راس میگی شوهرخالم‌پلیسه واقعا بهشون میرسن 

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
‌من نیرو انتظامی گفتم ارتش رو نمیدونم🤔 فقط میدونم نون تو سپاهه😆

اینا همش حرف مفته که میگن

سپاهی اطرافم زیادن که بایه حقوق و اوضاع معمولی دارن زندگی میکنن 

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
به قول دختر عمه ام که باباش سپاهیه میگه : نیروی انتظامی ها میگن سپاهی ها وضعشون خوبه  سپاهی ها ...

قبلا اینطور بود ولی شکر خدا الان عوض شده

روزی از روزها ،شبی از شب ها ،خواهم افتاد و خواهم مرد ،اما می خواهم هر چه بیشتر بروم .تا هرچه دورتر بیفتم ،تا هرچه دیرتر بیفتم ،هرچه دیرتر و دورتر بمیرم .نمی خواهم حتی یک گام یا یک لحظه ،پیش از آن که می توانسته ام بروم و بمانم ،افتاده باشم و جان داده باشم ،همین .
2706