1600
1480
عنوان

کادر نظامی

431 بازدید | 90 پست

بچه ها نظرتون راجب رفتن تو کادر نظامی چیع؟

دارن نیرو جمع میکنن شوهرم میگه برم ولی من هنوز جواب ندادم

شوهرتون یا اطرافیانتون هست ک نظامی باشه؟

شرایطش خوبه؟

بزارم بره؟

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒

شوهرمن پلیسه

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یکسالی پرنسس مامانش😍❤️💋. 👇🏻بخونید                لطفا دعاکنین شوهرم بدون این که پشیمون بشه خونمونو بسازه😢😥

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546

شوهر من نظامیه منم قصد داشتم برم نیروی انتظامی اما به دردسرهای بعدش نمی ارزه، شایدم من حوصله ندارم... 

جا نخواهم زد! خستگی ام را در آغوش خواهم کشید و مصمم تر از همیشه، ادامه خواهم داد...                     این خاصیت من است؛ که مشکلاتم را شبیه به انگیزه می بینم و به لطف سختی های مسیر، هر روز قوی تر میشوم! نه جا می زنم نه کم می آورم، می ایستم و ادامه می دهم...                                                                           دوام می آورم و موفق می شوم...   
8

بستگی داره کجا بره

کلانتری کارش خیلی سخته باید روحیش قوی باشه چون خیلی چیزا میبینه ها

تو هم باید تا اخر پشتش باشی چون شب کاری داره.

یهو چنروز نیست.یهو شب میره و خیلی سختیای دیگ

حقوقشم کارمندیه دیگ 

من راضیم خداروشکر

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤
ارتش

‌من نیرو انتظامی گفتم

ارتش رو نمیدونم🤔

فقط میدونم نون تو سپاهه😆

منو ۳تا مردای خونم  😋    شما همه😁   با این ک استقلالیم💙💙💙💙💙💙                    ولی تو گروه قرمز ❤ وزن الان زیاااااد😐 هدفم تا عید کاهش ۵ تا ۱۰کیلو❤ با تاپیک الهه جون❤
1396
شرایط خونتون و شرایطایی ک براتون درنظر میگیرن چیه؟ میشه بگین

شوهر من ارتشه شهری ک ماهستیم خونه سازمانی کم داره ک خودمون خونه اجاره کردیم بخوایم بریم شهر دیگه همون اول بهمون خونه سازمانی میدن

شوهرمن سپاهه خوبه ولی سختی های خودشو داره

بعضی وقت ها احساس می کنم که هیچ چیز معنی ندارد . در سیاره ای که میلیون ها سال است با شتاب به سوی فراموشی می رود ، ما در میان غم زاده شده ایم ؛ بزرگ می شویم ، تلاش و تقلا می کنیم ، بیمار می شویم ، رنج می بریم ، سبب رنج دیگران می شویم، گریه و مویه می کنیم ، می میریم ، دیگران هم می میرند و موجودات دیگری به دنیا می آیند تا این کمدی بی معنی را ازسر گیرند...

اگه کار گیرش نمیاد هنر و حرفه ای هم‌نداره مجبور بره دیگه 

یعنی  کسی ‌براش اسون نیست تو هر شهری بفرستنت

حقوقم که خیلی زیاد نیست مثل کارمندای دیگه 

بعد مردمم هی هر چی بشه بگن نظامیا اینجورن و اونجورن 

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
‌من نیرو انتظامی گفتم ارتش رو نمیدونم🤔 فقط میدونم نون تو سپاهه😆

به قول دختر عمه ام که باباش سپاهیه میگه : نیروی انتظامی ها میگن سپاهی ها وضعشون خوبه 

سپاهی ها میگن :نیروی انتظامی وضعشون خوبه 

اما هر دوشون میگن : ارتشی ها بدبختن 😁🤐

واقعا حقوقش نسبت به این دو ارگان خیلی کمتره 

جا نخواهم زد! خستگی ام را در آغوش خواهم کشید و مصمم تر از همیشه، ادامه خواهم داد...                     این خاصیت من است؛ که مشکلاتم را شبیه به انگیزه می بینم و به لطف سختی های مسیر، هر روز قوی تر میشوم! نه جا می زنم نه کم می آورم، می ایستم و ادامه می دهم...                                                                           دوام می آورم و موفق می شوم...   
1578