2726

توی تیر ماه عمل کنم باید از الان برم وقت بگیرم؟؟؟چون بعد کنکوره معمولا این موقعها خیلی دکتراااا سرشون شلوغه واسه اون میگم

😂زنگ بزن خب

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بستگی دارع من خودم چهارماه و نیم پیش وقت گرفتم ده روز پیش عمل کردم یکی از دوستام بیست روزه رفت عمل ک ...

میگم دیگه دکتره خیلی شلوغه.شما کجا عمل کردی پیش کدوم دکتر هزینت چقدر شد؟؟؟راضی الاااان من انقددددددد میترسسسسسسسممممم

میگم دیگه دکتره خیلی شلوغه.شما کجا عمل کردی پیش کدوم دکتر هزینت چقدر شد؟؟؟راضی الاااان من انقددددددد ...

اگ شلوغه ک آره وقت بگیر چون انتظارش خیلی سخته... من مشهدم عزیزم دکتر پورصادق نه و نیم شد تقریبا عملم 

آنچه كم بود حرف نبود باور بود :)
اگ شلوغه ک آره وقت بگیر چون انتظارش خیلی سخته... من مشهدم عزیزم دکتر پورصادق نه و نیم شد تقریبا عملم ...

چقدر هزینش بالا شدههههه.حتما دکتر خیلی خوبیه.امکانش هست عکس نیم رخ بینیتونو ببینم؟؟؟به نظرم ادم هرچقدرم هزینه کنه اگه بدونه که خیلی خوب میشه میرزه

اتفاقا من خودم اینقدر سوال داشتم قبل و بعد عملم دوس داشتم از یکی هی بپرسم 😂هرچی دوس داشتی بپرس گلم& ...

اره بخداااا خیلی میترسم که بعدا پشیمون بشم.میدونی بینی من یجوریه که یکی میبینه میگه خوبه چرا میخای عمل کنی ولی به نظر خودم افتضاحه یعنی ۲۰ تا عکس میگیرم شاید یکیش فقط به دلم بشینه از بس از مدل دماغم بدم میاد.گوشتیه اصلا دوسش ندارم

اتفاقا من خودم اینقدر سوال داشتم قبل و بعد عملم دوس داشتم از یکی هی بپرسم 😂هرچی دوس داشتی بپرس گلم& ...

وقتی این چند وقت پیش چند نفر به خاطر عمل بینی فوت کردند مامانم دیگه نمیزاره واییی دیوونم کردهههه

چقدر هزینش بالا شدههههه.حتما دکتر خیلی خوبیه.امکانش هست عکس نیم رخ بینیتونو ببینم؟؟؟به نظرم ادم هرچق ...

مشهد خب هزینه ها همینقدره اره کارشو خیلی قبول دارم زنداداشم عمل کرد 14میلیون یکی از دوستام پنج تومن.. دیگه به دکتر میره و تجربش من میترسیدم از تنفس مشکل پیدا کنم حتما حواست باشه دکترت متخصص گوش و حلق و بینی هم باشه ن صرفا زیبایی

چقدر هزینش بالا شدههههه.حتما دکتر خیلی خوبیه.امکانش هست عکس نیم رخ بینیتونو ببینم؟؟؟به نظرم ادم هرچق ...

هروقت ان بودی لایک کن پستمو ک بزارم و برش دارم البته چسب رو بینیمه زیاد مشخص نیس ولی قبلشم میزارم ببینی من هنوز بخیه هام و نکشیدم همشو ده روزه عمل کردم

اره بخداااا خیلی میترسم که بعدا پشیمون بشم.میدونی بینی من یجوریه که یکی میبینه میگه خوبه چرا میخای ع ...

اره خب این ک همه میگن خوبه من حتی تز اتاق عمل اومدم بیرون خانومه رو تخت قبلش منو میدید میکفت ب کناریش این ک بینیش خوب بود😂درصورتی ک از نیم رخ کسی نگام میکرد اصلا اعتماد به نفس نداشتم

2706