2733
2734
عنوان

بنطرتون لب پایینمو ژل بزنم قشنگ تر میشه؟؟ +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 819 بازدید | 75 پست
لباتون قشنگه نیازی نیست بنظرم

دقیقا فرم لبای منم همینجوره یه ذره کوچیکتر به نظرتون خوشمله

🫂بلوچ و عرب و کورد تجزیه طلب نیستن😐 بلکه اونا سالهاس که لب مزرهای ایرانمون قربانی شدن 😑میدونی چه معادنی تو سیستان بلوچستان هستش ولی مردمش در نهایت فقر زندگی میکنن🤐 میدونی عرب ها بیشترین هزینه رو در جنگ تحمیلی متحمل شدن😭 الان اوضاعشون ....میدونی کوردها چه نسل کشی درشون رخ داده😭 میدونی بچه های روستاهای لب مرزیشون چقد قطع عضو و ناقص میشن😭 برای اینکه هنوز مینهای اون منطقه ها پاکسازی نشده😡 میدونی ....میدونی....میدونی بازم قضاوت نابجا میکنی 😡😡😡 حضرت حسین زیر بار ظلم نرفت💙💙💙🖤🖤🖤🤍🤍🤍🤍 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پایینو زدی باید بالا رو هم یکم بزنی

چرا؟

نمیشه بگم فقط پایینو فقط یکمی بزنه؟؟حتما باید بالا و پایینو زد؟؟

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
2728
لبت هیچ ایرادی نداره بشین سرجات

چشم😅 چه باحال گفتی 

شیرین من بمان.. مگر این روزگار تلخ...   فرهاد خسته را به نگاهی امان دهد...   در زلف شب گره بزنم زلف مست را  ... شاید شوم به سوی تو راهی ...نشان دهد    حرفی بزن که عشق به هر واژه گل کند ... ما را نصیب دیگری از این زمانه نیس... با من از عاشقانه ترین لحظه ها بخوان ....حتی اگر هوای دلی عاشقانه نیس ...    با من بخوان ،تا این ترانه را با تو سفر کنم،  با من بخان تا در هوای تو  شب را سحر کنم ، با من بخوان😔😔
چرا؟ نمیشه بگم فقط پایینو فقط یکمی بزنه؟؟حتما باید بالا و پایینو زد؟؟

میتونی دوتارو بزنی عزیزم ولی دکتر خوب بری واست قرینه سازی میکنه درست حسابی میزنه خودش بگو در حد یک تا یک و نیم سی سی می خوام اصلا مشخص نمیشه و خوشگل و طبیعی 

2738
دوستم میگه لب پایینت کاغذیه 

نه كاغذي خيلي صافه، لبات گوشتيه

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
دوستم میگه لب پایینت کاغذیه 

دوستت رو عوض کنی بهتره 😐

لبات خوبه ژل بزنی خیلی بد میشه 

تیکر برای کنکوره 😂😅 ‏پشت هر دختر قوی و مستقلی یه دختر کوچولوی شکسته هست که مجبور شده یاد بگیره چطورباید دوباره رو پاهاش وایسته و به هیچکس تکیه نکنه...
من لبم معمولی قلم طوری میکشم ریز تر بشه  قلوه ای دوس ندارم لبات قشنگه

قلم طوری ینی چطوری؟ نفهمیدم 

میشه توضیح بدی؟

2706