2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر باس 10 تا 12 باشه قدم 86 تا 88  پسر 12 تا 13.800 قدم 88 تا 90 همچین چیزی فک کنم تو بهداش ...

قد یک سالگی ۷۷ تا ۷۸ هست

شما دوسالگی رو گفتی ۸۸

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2456
دختر باس 10 تا 12 باشه قدم 86 تا 88  پسر 12 تا 13.800 قدم 88 تا 90 همچین چیزی فک کنم تو بهداش ...

دخترها: وزن کودکان دختر در ۱۲ ماهگی بین ۸ کیلو و ۲۵۰ گرم تا ۹ کیلو و ۷۰۰ گرم است و قد آنها در حدود ۷۲ سانتی‌متر و ۳۹ میلی‌متر تا ۷۵ سانتی‌متر و ۶۹ میلی‌متر است.

پسرها: کودکان پسر در سن ۱۲ ماهگی وزنی بین ۸ کیلو و ۹۸۰ گرم تا ۱۰ کیلو و ۳۸۰ گرم خواهند داشت و قد آنها در حدود ۷۴ سانتی‌متر و ۱۶ میلی‌متر تا ۷۷ سانتی‌متر و ۴۷ میلی‌متر است.

دخترها: وزن کودکان دختر در ۱۲ ماهگی بین ۸ کیلو و ۲۵۰ گرم تا ۹ کیلو و ۷۰۰ گرم است و قد آنها در حدود ...

👌👍

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
2714

فک کنم هشتو خورده ای بود 

الان دو سالشه فک کنم ده باشه 

خسته ام من خسته ام من 

با سوز دل بخون    

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2706