1596
1578

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

1546

٨ ☹️

وقتي از يه نفر ميرنجي، حتي اگه بگي بخشيديش، يه چيزي ته دلت ميمونه. كينه نيست، جاي يه زخمه. يه چيزي كه نميزاره اوضاع مثل قبل بشه. يه چيزي اين وسط از بين رفته و جاي خاليش تا هميشه درد ميكنه يه چيز سنگين مثل "حـُــرمــتـــ"

دختر باس 10 تا 12 باشه قدم 86 تا 88 

پسر 12 تا 13.800 قدم 88 تا 90

همچین چیزی فک کنم تو بهداشت میگفتن

البته نسبی هست این رنج نرمالشه 

عمری که اجل در پی ان می تازد هر کس غم دنیا بخورد می بازد 👌

ده و نیم

عاشقتم سپاه❤❤ عاشقتم سردار سلیمانی❤❤ با تمام وجودم دوستت دارم تو زندگیم برای تو بود ک اندازه دریا ها اشک هام سرازیر شد دیگه هیچ کس جاتو نمیتونه بگیره تو رفتی وقتی تورو کشتن ما همه خواب بودیم تو امنیتی بودیم ک تو ساختی برامون و ما هیچکاری نتونستیم برات بکنیم😔😔😔😔😑😑 تو.یه شیر مرد بودی ک در اوج ساده بودن زیباترین بودی افسوسسسس ک دیگه نداریمت.....💔💔💔کاش بعضییا بفهمن سپاه چه کارهای بزرگی انجام داد براشون:جنگ:سپاه.سیل:سپاه.راه سازی سد سازی زلزله دستگیری عبدالمالک ریگی .دستیگیری جیسون رضاییان دستگیری روح الله زم.مبارزه با گروه های تروریستی شرق و غرب...حفاظت فرودگاه ها..حفاظت شخصیتها.مقابله با داعش .حفاظت از مرز های آبی.انتقام از حمله داعش .انتقام از ترور حاج قاسم ❤بازوی پرتوان امام و رهبری:سپاه .هنوزم بگم  ......(((خاهش میکنم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشه تا خدمات ارزنده این نهاد مقدس رو فراموش کنیم)))قابل توجه بعضیا🔫🔫🔫🔫🔫
1566

۹ بود ۱۸ ماهگی هم ۱۰ و ۷۰۰

یه توپ دارم قلقلی نیس   سرخ و سفید و آبی نیس   میزنم زمین صدا میده.  سوراخه و هوا میده من این توپو نداشتم.   پول از قلک برداشتم   رفتم یکی خریدم.  نتیجه اش رو دیدم.  بابام بهم کتک داد.  گریه کردم پفک داد 

۱۱.۴۰۰‌ بود

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،       (۱۱: ۱۳)      «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،
دختر باس 10 تا 12 باشه قدم 86 تا 88  پسر 12 تا 13.800 قدم 88 تا 90 همچین چیزی فک کنم تو بهداش ...

به نظرم قد رو یکم بلند گفتی برا یکسال

🍃گر تو گرفتارم کنی  🍃من با گرفتاری خوشم💖             🍃داروی دردم گر تویی   🍃در اوج بیماری خوشم💖
1537
دختر باس 10 تا 12 باشه قدم 86 تا 88  پسر 12 تا 13.800 قدم 88 تا 90 همچین چیزی فک کنم تو بهداش ...

قد یک سالگی ۷۷ تا ۷۸ هست

شما دوسالگی رو گفتی ۸۸

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«لا یُکَلِّفُ اَللَّهُ نَفْساً إِلاَّ وُسْعَها» ؛ (۲:۲۸۶) این است که؛ خداوند هیچ کس را جز به اندازه توانایی اش تکلیف نمی کند. وسع در لغت به معنی گشایش و قدرت است،                           (۴:۷۹)                 《مَا أَصَابَكَ مِنْ حَسَنَةٍ فَمِنَ اللَّهِ ۖ وَمَا أَصَابَكَ مِنْ سَيِّئَةٍ فَمِنْ نَفْسِكَ》هر چه از انواع نیکویی به تو رسد از جانب خداست و هر بدی رسد از خودِ توست،       (۱۱: ۱۳)      «انّ الله لا يُغيِّرُ ما بقوم حتّي يغيّرو ما بانفسهم»خداوند سرنوشت هيچ قومي و «ملّتي» را تغيير نمي دهد مگر آنكه آنها خود تغيير دهند،
1480