1608
1605
عنوان

آنفولانزا گرفتم

317 بازدید | 29 پست

بدنم و مخصوصا پاهام خیلی درد میکنه چیکار کنم شوهرم مبتلا نشه؟ 

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂

مامانا تا عید خیلی نمونده 

اگه دنبال یه راه خوب واسه لاغری میگردی 

یه سر حتما به مابزنید

برو دکتر دارو بده به خودت به فکر نینیت باش فعلا شوهر مشکلی نداره😁

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
خواهر حداقل اومدی سایت یه ماسک بزن ماهم نگیریم😆

😷😂

کلمات اختراعی بعضی از عزیزان نی نی سایتی👈سز😓معمولی رو به بالا یا معمولی رو به پایین که این مورد رو معمولا موقع نظر دادن در مورد قیافه کسی که عکس گذاشته به کار میبرن😐 توپر😐مگه آدم تو خالی هم داریم؟ 🤔😣آخرش از دست شماها خودمو با سیم شارژر آویزون میکنم به سقف 😲🤤😂
بس این لامصب تموم نشده؟

نه لعنتی

ماسک بزن 

اسپند دود کن 

تو همه‌جای خونه پیازو خورد کن بزار 

ظرفای خودتو حتما با وایتکس بشور 

شلغمو بپز بخور کن آبشو به خودت 

برای بدن دردت هم فقط شیاف دیکلوفناک آرومت میکنه 

من باید بستری میشدم ولی بخاطر پسرم که کوچیکه قبول نکردم با این کارا خوب شدم و پسرم هم شکر خدا نگرفت

البته من و پسرم شهریور واکسن هم زده بودیم

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁
1432

بیچاره😂😂😂

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

دارم دارو میخورم دیروز رو به قبله بودم امروز خیلی بهترم ولی میترسم شوهرم بگیره باز یک هفته درگیر اون باشم😁

1601
دارم دارو میخورم دیروز رو به قبله بودم امروز خیلی بهترم ولی میترسم شوهرم بگیره باز یک هفته درگیر اون ...

بچت چي!!انفولانزا برا ني ني تو شكمت مشكلي نداره!؟

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

والا من که شوهرم آنفلونزا گرفت من ازش پرستاری کردم.بعد از سه روز من وپسریک ساله ونیمم هم گرفتیم ر دو بستری شدیم..تب پسرم تا ۴۰ میرفت وبا پاشویه می اوردیمش پایین خودمم مریض وحشتناک بود..سعی کنید اگه بچه کوچیک دارین از فرد مبتلا دورش کنید.درمان خاصی هم نداره فقط باید دوره اش بگذره

از کجا میدونی انفولانزاس

دکتر بهم گفت علائمش هم حالت تهوع، درد بدن، سردرد، سرفه، گلو درد وب هست، بدنم عین کوره داغ شده بود

1578