2726
عنوان

علائم آنفولانزای جدید چیه؟

114 بازدید | 12 پست

گلاب ب روتون من یه حالت مسمومیت و اسهال استفراغ دارم اینم از علائمش هست؟

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
همه ی اینا هم میتونه باشه... ولی قطعی نیست. برو دکتر. تبم داری؟مشکل تنفسی؟ 

نه تب ندارم

خیلی کم

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.

نه نیست

با تب بالای ۳۹ شروع میشه

مایعات زیاد بخور، کته و ماست هم خوبه، اگر بهتر نشدی برو دکتر شاید نیاز به سرم داشته باشی

انشاالله زودتر خوب بشی

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
اسهال واستفراغ بی حالی  لرز تب بی اشتهایی

آنفولانزا اصلا اسهال نداره دوست عزیز 

مادرم و زن داداشم آنفولانزا گرفتن اما اسهال نشدن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹