2737
2734
عنوان

کنکوریااااا بیاین بیاین... ❤️

79 بازدید | 3 پست

دوستان من خودم 3بار کنکور تجربی دادم و خیلی تجربه دارم. 

یه موضوع که روی روان من اثر بد گذاشته بود و احساس کردم شاید الان خیلی از کنکوریها درگیرش باشنو میخوام بگم. دوستای گل کنکوری من :

فکرتون درگیر این نباشه لطفا که اگرخیلی زیاد  تلاش کنم اما به رشته ای که میخوام نرسم چون صلاح خداوند برای من نیست چی! 

این موضوع که خودم وقتی بهش فکر میکردم دیگه نمیتونستم درس بخونم کاملا غلطه و من خیلی روی این زمینه ویس گوش دادم و از سایت های قرآنی پرسیدم و خلاصه مقاله های معتبر مطالعه کردم. 

جواب:نگران هیچی نباشید.. اینا همش از جانب شیطانه که خدارو از شما دور کنه... چیزی که ترس میندازه به دلتون از طرف خدا نیست که خدا سراسر آرامشه ♥️

چیزی به نام صلاح و تقدیر وجود نداره در این زمینه! 

چون خداوند نمیخواد بنده اش رو اذیت کنه و اگر عشق رشته ای به دلتون انداخته (به شرطی که عشق سوزان باشه هااا نه کاذب! ) یعنی رسالت شغلی الهی شمارو در اون رشته قرار داده و اگر تلاش کنید 100درصد بهش می‌رسید. 

در ضمن چیزی داریم به نام سنت الهی:سنت خداوند یکیش اینه که اگر تلاش کنی به دست میاری و اگر نکنی به دست نمیاری 

تامام

پس 100درصد درس بخونید به چیزی که میخواید به شرط تجسم و مثبت اندیشی و توکل به خدا قطعا بهش می‌رسید. اما افکار منفی هستن که بزرگترین سد خواست الهی برای شما و رسیدن شما به آرزو تون هست. 

موفق باشید. 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

❤❤❤❤❤ 

اخرش چه قبول شدی

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728