2737
2734
عنوان

دوباره مامانم شروع کرد به دعوا

207 بازدید | 15 پست

همیشه منتظر یه چیزه سرم غر بزنه داشت طرف میشست انقد زباله ریخته بود تو ظرف شویی که گیر کرده آبش نمیره بهش گفتم خو تو چرا زباله میندازی فقط میخای اذیتم کنی چون میدونه من ظرفارو میشورم و آشپزخونه رو تمیز میکنم هیچی نگفتم من عصبی شدم داشتم ظرف میشستم ظرفا صدا میدادن بهم میگه ظرفارو شکوندی نمبخاد تو بشوری به خودت زحمت بدی من میشورم گفتمش یعنی تو وقتی ظرف میشوری صدا نمیده بهم میگه تو همش غر میزنی گفتمش چیییییییی من غر میزنم بهم میگه تو به عمت رفتی ادب نداری گفتم ادبو شما دارین 

چکارش کنم اینو خدا 

احترام مادر واجبه لبخند بزن در جواب حرفاش وبرو ببوسش

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی

قدرشو بدون....مادر جماعت غر نزنه و دعوا نکنه ک اسمش مادر نیست...حالا ازدواج کنی عزیز میشه برات

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
محل نده نه برای احترام برای حفظ اعصاب خودت.  استرس برای قلب و مغز خوب نیست

همین الانشم خیلی عصبی شدم نمیتونم خودمو کنترل همش بخاطر استرسی که بخاطر دعواهاش دارم

2738
ببوسمش  اون وقتی متو میبینه مثل کسیه که دشمنشو دیده حتی وقتی داره میخنده منو ببینه اخم میکنه&n ...

هیچ مادری درمورد بچش همچین فکری نداره....

سخت است حرفت را نفهمند....سخت تر این است که حرفت را....اشتباهی بفهمند....حالا میفهمم که خدا چه زجری میکشد....وقتی این همه آدم حرفش را.....نفهمیده اند که هیچ ....اشتباهی هم فهمیده اند...👤دکتر شریعتی
همین الانشم خیلی عصبی شدم نمیتونم خودمو کنترل همش بخاطر استرسی که بخاطر دعواهاش دارم

مدیتیشن کن عزیزم بعضی ادما فقط رو اعصاب ادم راه میرن انگار لذت می برن. منو مدیتیشن بیشتر اروم کرده

یه دوره از استرس قلبم درد می گرفت 

کلن یاد بگیر اهمیت ندی مامانت یه حرفی می زنه و میره اعصاب خوردیش برا تو می مونه الانم چند تا نفس عمیق بکش 

رو یه کاغذ خط خطی کن یا حرفاتو بنویس بعد پاره کن حالت بهتر میسه

2706