2726
عنوان

شوهرم خیلی بد دهن و شکاکه چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1259 بازدید | 24 پست
خونوادم پشتمن ولی دخترمو چیکار کنم

شاغل ننیستیاگه تحصیلاتت بالاست یه کار پیدا کن خرج خودتو دخترتو بده

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

استاتر اولا ک دخترتو تا هفت سالگی میدن بهت . اگه اینجوریه برو پیشه خانوادت . خواستی هم برگردی بگو باید حتما محضری تعهد بدی تا برگردم‌ . اسمه طلاقو نیار بهش بگو دوست دارم فرصت میدم برو فکراتو کن. یه مدت تنها باش تا به خودت بیای.

حتما حتما به خانوادش بگو اونام در جریان باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلم خیلی ناراحت شدم.درکت میکنم خیلی سخته ب خاطر کوچولوت و ترس از دست دادنش داری با زندگیت میسازی،ولی تو حق زندگی کردن داری،حتما قضیه رو با بزرگترها در میون بزار.پدر و مادرت با سختی و ناز تو رو بزرگ نکردن که الان اینجور سختی بکشی!!! حتما در جریانشون بزار تا چاره ای کنن .امیدوارم همه چیز بر وفق مرادت باشه🙏🙏🙏🙏بازم ان شاءالله خدا کمک کنه زندگیتون آروم بشه

2728

مزخرفاتشو ضبط کن به دادگاه ثابت کن مشکل روانی داره و صلاحیت نگهداری بچهر و نداره حضانتش رو بگیر. تا هفت سالگی که بچه پیش خودته، از الان شش سال وقت داری حضانتش و بگیری

البته قبلش تلاشت رو بکن واسه اصلاحش و بردنش پیش روانشناس و مشاور ولی اگه نشد قطعا جدا شو، هم خودن بدبخت میشی هم دخترت

دقیقا..ولی شوهر من وقتی اینجوری میشه که دیگه خونشو به جوش میارم..بنده خدا سرش به زندگیه..ولی وقتی منم گیر میدم و ول کن نیستم..یهو میشه هیولا..چه حرفها یی که نمیزنه و ......ولی ته تهش من مقصرم که هی گیر میدم.

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........

خواهر خوش گلم همسرت  اختلال رفتاری پارانویید داره....جلوی این رفتارهاش سرتون خم نکن  وترسونباش وگرنه تااخرعمر باید توسری خورباشی با این حرف هاش نشکن حرفهاشو بزار دم کونت....ایشون اختلال رفتاری شخصیتی داره.....جسور و شجاع باش  درمقابل این حرفها واکنش نشون بده  بگو یک بار دیگه به من وخونوادم  توهین و فحاشی کنی واسه همیشه ترکت  میکنم  مطمن باش هیچ غلطی نمیکنن همه چیزشون روزبونشونه فقط توخونه شیر هستن بیرون هیچی نیستن  یبار باهاش انجام حجت کن اگه باز کرد ترکش کن بزاربرو مزمن باش طلاق بده نیست خودش به گاه خوردن میفته  وقتی به دستوپات افتاد  جاپاتومحکم کن شل نگیر وانده  شل کن سفت کن نکن

عزیزم فقط باید از یک مشاور برای مشورت کمک بگیری
هیچ کدوم از ماها تو موقعیت زندگی هم نیستیم شاید بتونیم تا حدودی به هم کمک کنیم ولی مشاور چون هزارتا از این مشکلات و دیده و علم کافی در این زمینه ها و داره خب طبیعتا بهتر میتونه راهنماییت کنه
اگه نمیتونی بری بیرون حداقل تلفنی از یک مشاور خانواده کمک بگیر