2726
عنوان

شوهرم خیلی بد دهن و شکاکه چیکار کنم

1254 بازدید | 24 پست

سلام،من سه ساله ازدواج کردم ی دختر یکساله هم دارم،شوهرم خیلی بداخلاقه در حالت عادی ک شاید ب زور بخنده یا حرف بزنه همش سرش تو گوشیشه حق اعتراض ب هیچ کاریشم ندارم دست درازیه و بد دهنی ببخشید ولی بهم میگ ج..ده ک...نی تو ب فلانی و فلانی میدی،مامانت فلانه ،حرومزاده ای،من بدبخ ک بقرآن انگشت نامحرم بم نخورده بعضی وقتا یهو میاد کل خونه رو میگرده،میخواستم چن روز پیش برم ولی گوشیمو ازم گرفته بود صبح تا شب تو خونه حبسم کرده بود ک ب کسی چیزی نگم از کاراش ک بیان دنبالمو برمو طلاق بگیرم ولمم نمیکنه ک برم،از ی طرفیم دلم برا دخترم پر میکشه خیلی خوشکل و باهوشه از ۹ ماهگیش وقتی ما دعوا میکردیم جیغ میزد نمیدونم اون بدبخت چ گناهی کرده،من بچه نمیخواستم این مجبورم کرد، ک گرفتار زندگیم کنه،چیکار کنم؟من ی دختر خیییلی پرانرژی و شاد بودم فکرشم نمیکردم ب روزی بیفتم ک خنده آرزوم شه،هنوز ی محبت ک دلمو خوش کنه بم نکرده،گریه میکنم دلم میگیره بم میگه چ مرگته دوباره کپتو ببند،بخدا انقدر خواستگار داشتم نمیدونم چرا گیر ای افتادم ،حرف طلاق میزنم میگ کی منتظرته ک میخوای بری بدی بهش، اگر منو میخواد چرا اینجور رفتار میکنه اگ نمیخواد چرا ولم نمیکنه برم خدایا خستم نه هدف دارم ن دلخوشی فقط روزامو شب میکنم

دلم گرفت عزیزم بحاطر بچت یه کاری بکن همچین پدری بعدا به بچه خودشم تهمت میزنه

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم بسیار متاسف و متاثر شدم 

شما تو اون خونه رسما نه امنیت جانی داری نه روانی، نه خودت نه اون دخترکوچولوت

حتما قرار نیست تو دعواهاتون کسی‌رو در جریان بزاری، همین الان که گوشی دستته و زندان بانت(همسرت)نیست زنگ بزن به پدرت دنبالت بیاد

فکر اینم نکن که ترک منزل و .... حتما به مادر پدرت بگو 

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

وای خدا امیدوارم آدم شه بچت گناه داره

عزیزم شوهر منم خیلی شکاک بود یعنی جرات نداشتم لای درو باز کنم چه برسه تا سرکوچه برم ولی باسه جلسه مشاوره عوض شد کلا ... اخلاقای گند زیاد داره ها ولی بازبا بیرون رفتنم کاری نداره

۴قل هم زیاد بخون

سردارم خداحافظ......

واقعا باید بری مشاوره بگیری حتی اگه نمیتونی حضوری 

مجازی آنلاین ، ولی حتما برو 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍

واقعا متاسف شدم عزیزم دلم برای دختر نازت سوخت تو نه امنیت جانی توی اون خونه داره نه مالی حتی عرضه محبت کردنم ک نداره اگه خانوادت پشتت اند طلاق بگیر اون حتما خودش اهل هزار تا غلطه به تو هم تهمت میزنه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

چه بی غیرته که این حرفو بهت میزنه 

کاش پنهانی قرص میخوردی که بچه دار نشی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2706