1600
1605
عنوان

شوهرم خیلی بد دهن و شکاکه چیکار کنم

438 بازدید | 24 پست

سلام،من سه ساله ازدواج کردم ی دختر یکساله هم دارم،شوهرم خیلی بداخلاقه در حالت عادی ک شاید ب زور بخنده یا حرف بزنه همش سرش تو گوشیشه حق اعتراض ب هیچ کاریشم ندارم دست درازیه و بد دهنی ببخشید ولی بهم میگ ج..ده ک...نی تو ب فلانی و فلانی میدی،مامانت فلانه ،حرومزاده ای،من بدبخ ک بقرآن انگشت نامحرم بم نخورده بعضی وقتا یهو میاد کل خونه رو میگرده،میخواستم چن روز پیش برم ولی گوشیمو ازم گرفته بود صبح تا شب تو خونه حبسم کرده بود ک ب کسی چیزی نگم از کاراش ک بیان دنبالمو برمو طلاق بگیرم ولمم نمیکنه ک برم،از ی طرفیم دلم برا دخترم پر میکشه خیلی خوشکل و باهوشه از ۹ ماهگیش وقتی ما دعوا میکردیم جیغ میزد نمیدونم اون بدبخت چ گناهی کرده،من بچه نمیخواستم این مجبورم کرد، ک گرفتار زندگیم کنه،چیکار کنم؟من ی دختر خیییلی پرانرژی و شاد بودم فکرشم نمیکردم ب روزی بیفتم ک خنده آرزوم شه،هنوز ی محبت ک دلمو خوش کنه بم نکرده،گریه میکنم دلم میگیره بم میگه چ مرگته دوباره کپتو ببند،بخدا انقدر خواستگار داشتم نمیدونم چرا گیر ای افتادم ،حرف طلاق میزنم میگ کی منتظرته ک میخوای بری بدی بهش، اگر منو میخواد چرا اینجور رفتار میکنه اگ نمیخواد چرا ولم نمیکنه برم خدایا خستم نه هدف دارم ن دلخوشی فقط روزامو شب میکنم

دلم گرفت عزیزم بحاطر بچت یه کاری بکن همچین پدری بعدا به بچه خودشم تهمت میزنه

يه جوري باادم رفتارنكنين كه اگه بلايي سرتون اومد دلمون خنك شه !  تاوقتی باکفش کسی راه نرفتین راه رفتنشو قضاوت نکنین   

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1522

عزیزم بسیار متاسف و متاثر شدم 

شما تو اون خونه رسما نه امنیت جانی داری نه روانی، نه خودت نه اون دخترکوچولوت

حتما قرار نیست تو دعواهاتون کسی‌رو در جریان بزاری، همین الان که گوشی دستته و زندان بانت(همسرت)نیست زنگ بزن به پدرت دنبالت بیاد

فکر اینم نکن که ترک منزل و .... حتما به مادر پدرت بگو 

صد نکته درست آید کس را خبری نیست / چون رفت خطایی همه‌را چشم برآن است.... #نمک_کور_نباشیم 😊                                                                                         آنان که علی‌را خدا پندارند / کفرش به کنار عجب خدایی دارند                                    #راستی_فیک_هم_نباشیم....😁

وای خدا امیدوارم آدم شه بچت گناه داره

عزیزم شوهر منم خیلی شکاک بود یعنی جرات نداشتم لای درو باز کنم چه برسه تا سرکوچه برم ولی باسه جلسه مشاوره عوض شد کلا ... اخلاقای گند زیاد داره ها ولی بازبا بیرون رفتنم کاری نداره

۴قل هم زیاد بخون

سردارم خداحافظ......

واقعا باید بری مشاوره بگیری حتی اگه نمیتونی حضوری 

مجازی آنلاین ، ولی حتما برو 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
8

واقعا متاسف شدم عزیزم دلم برای دختر نازت سوخت تو نه امنیت جانی توی اون خونه داره نه مالی حتی عرضه محبت کردنم ک نداره اگه خانوادت پشتت اند طلاق بگیر اون حتما خودش اهل هزار تا غلطه به تو هم تهمت میزنه

عاشقتم سپاه❤❤ عاشقتم سردار سلیمانی❤❤ با تمام وجودم دوستت دارم تو زندگیم برای تو بود ک اندازه دریا ها اشک هام سرازیر شد دیگه هیچ کس جاتو نمیتونه بگیره تو رفتی وقتی تورو کشتن ما همه خواب بودیم تو امنیتی بودیم ک تو ساختی برامون و ما هیچکاری نتونستیم برات بکنیم😔😔😔😔😑😑 تو.یه شیر مرد بودی ک در اوج ساده بودن زیباترین بودی افسوسسسس ک دیگه نداریمت.....💔💔💔کاش بعضییا بفهمن سپاه چه کارهای بزرگی انجام داد براشون:جنگ:سپاه.سیل:سپاه.راه سازی سد سازی زلزله دستگیری عبدالمالک ریگی .دستیگیری جیسون رضاییان دستگیری روح الله زم.مبارزه با گروه های تروریستی شرق و غرب...حفاظت فرودگاه ها..حفاظت شخصیتها.مقابله با داعش .حفاظت از مرز های آبی.انتقام از حمله داعش .انتقام از ترور حاج قاسم ❤بازوی پرتوان امام و رهبری:سپاه .هنوزم بگم  ......(((خاهش میکنم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشه تا خدمات ارزنده این نهاد مقدس رو فراموش کنیم)))قابل توجه بعضیا🔫🔫🔫🔫🔫

چه بی غیرته که این حرفو بهت میزنه 

کاش پنهانی قرص میخوردی که بچه دار نشی 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
1601
خونوادم پشتمن ولی دخترمو چیکار کنم

شاغل ننیستیاگه تحصیلاتت بالاست یه کار پیدا کن خرج خودتو دخترتو بده

عاشقتم سپاه❤❤ عاشقتم سردار سلیمانی❤❤ با تمام وجودم دوستت دارم تو زندگیم برای تو بود ک اندازه دریا ها اشک هام سرازیر شد دیگه هیچ کس جاتو نمیتونه بگیره تو رفتی وقتی تورو کشتن ما همه خواب بودیم تو امنیتی بودیم ک تو ساختی برامون و ما هیچکاری نتونستیم برات بکنیم😔😔😔😔😑😑 تو.یه شیر مرد بودی ک در اوج ساده بودن زیباترین بودی افسوسسسس ک دیگه نداریمت.....💔💔💔کاش بعضییا بفهمن سپاه چه کارهای بزرگی انجام داد براشون:جنگ:سپاه.سیل:سپاه.راه سازی سد سازی زلزله دستگیری عبدالمالک ریگی .دستیگیری جیسون رضاییان دستگیری روح الله زم.مبارزه با گروه های تروریستی شرق و غرب...حفاظت فرودگاه ها..حفاظت شخصیتها.مقابله با داعش .حفاظت از مرز های آبی.انتقام از حمله داعش .انتقام از ترور حاج قاسم ❤بازوی پرتوان امام و رهبری:سپاه .هنوزم بگم  ......(((خاهش میکنم یک اشتباه از یک فرد در این سازمان انقلابی و مردمی باعث نشه تا خدمات ارزنده این نهاد مقدس رو فراموش کنیم)))قابل توجه بعضیا🔫🔫🔫🔫🔫
خونوادم پشتمن ولی دخترمو چیکار کنم

استاتر اولا ک دخترتو تا هفت سالگی میدن بهت . اگه اینجوریه برو پیشه خانوادت . خواستی هم برگردی بگو باید حتما محضری تعهد بدی تا برگردم‌ . اسمه طلاقو نیار بهش بگو دوست دارم فرصت میدم برو فکراتو کن. یه مدت تنها باش تا به خودت بیای.

حتما حتما به خانوادش بگو اونام در جریان باشن

زمانی ک همه خواب بودیم و دشمنانش بیدار به یاران شهیدش پیوست. 😢😭                                        الهم صلّ علی محمّد وآل محمّد

عزیز دلم خیلی ناراحت شدم.درکت میکنم خیلی سخته ب خاطر کوچولوت و ترس از دست دادنش داری با زندگیت میسازی،ولی تو حق زندگی کردن داری،حتما قضیه رو با بزرگترها در میون بزار.پدر و مادرت با سختی و ناز تو رو بزرگ نکردن که الان اینجور سختی بکشی!!! حتما در جریانشون بزار تا چاره ای کنن .امیدوارم همه چیز بر وفق مرادت باشه🙏🙏🙏🙏بازم ان شاءالله خدا کمک کنه زندگیتون آروم بشه

فقط 21 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1611