2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه،هر چند ساعت یکبار درش میاری و میشوری و دوباره قرارش میدی نیازی به پد هم نیس

عفونت نمیگیری 😱

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
2728
آخه الان تو آمریکا و اروپا خیلیا دارن استفاده میکنن،از نظر بهداشتی هم مشکلی نداره واای از پد متنفرم ...

از گذاشتن پد استرس میگیری؟؟؟😨

اونجا هم مثل اینجا شاید یه درصدی استفاده کنن ولی هر کاری اونا بکنن لزوما درست نیست مثلا خیلی از زنای آمریکایی و اروپایی مشروبات الکلی و سیگار کاملا عادیه و خب درست نیست.

من دوستم تجربه کرده بو خیلی بدی داره برای اینکه جذب نمیشه مثل کاسه ای هست که خون جمع میشه شما بیرون از منزل باشی و بخوای دستشویی عمومی بری بسیار سخته به دلایلی که معذورم بگم.پد رو مدام میتونی تعویض کنی و ...... یه پدهایی تو بازار هست که اصلا روش شما خونی نمببینی کاملا جذب میشه و هر چند ساعت یه بار عوض میکنی 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
نه،هر چند ساعت یکبار درش میاری و میشوری و دوباره قرارش میدی نیازی به پد هم نیس

بابا پد که راحت تره استفاذه میکنی مینداری بیرون اما این بایدبشوری حال ادم که اینجوری بدتر بهم میخوره.البته بستگی به راحتی خودت داره منکه با پد راحتترم

همه زندگیم پسرمه 
از گذاشتن پد استرس میگیری؟؟؟😨 اونجا هم مثل اینجا شاید یه درصدی استفاده کنن ولی هر کاری اونا بکنن ل ...

عزیزم چه اطلاعات خوبی داری، خوب بیشتر توضیح بده، منم دوست دارم استفاده کنم چون خونریزیم خیلی زیاده، اگه بشه استفاده کرد عالیه، فقط قیمتش بالاس فکر کنم، میترسم بخرم نتونم استفاده کنم بندازم دور

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘
از گذاشتن پد استرس میگیری؟؟؟😨 اونجا هم مثل اینجا شاید یه درصدی استفاده کنن ولی هر کاری اونا بکنن ل ...

اسم اون پد چیه؟ برای من خوبه؟ چون خونریزیم با وجود آیودی سه برابر شده

خدایا ازت ممنونم بابت همه ی اون چیزایی که خواستم و بهم دادی😍😘
2706