2726
عنوان

تجربه من از پا گذاشتن تو مرکز ناباروری رویان اونم تو ۱۹ سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1335 بازدید | 98 پست

عزیرم غصه نخور یادمه چندماه پیش منم با کاربری قبلیم تاپیک میزدم میگفت خدایا چرا ماهایی ک بچه میخوایم نمیدی ولی ب اونایی ک نمیخوان میدی و میرن سقط میکنن یا ب کسایی میدی ک لیاقت ندارن از طریقه رابطه نامشروع ناخواسته باردار میشن،امیدوار باش صدرصد وقتی خداروصدا زدی توهم تو لیستشی ک جوابتو بده هیچوقت بندشو بدون جواب نمیزاره هیچووووقت،منتظر جوابت از طرف خداباش😊

توروخدا دعا کنید واسه ارامش زندگیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم جواب ازمایشاتمو گرفتم ایمتیم مشکل داشت روز اولی که رفتم پیش دکتر ایمنیم ساعت یک و۴۵دقیقه ی شب نوبتم شد شوهرم روصندلیای مطب خوابش برد خودم سردم شده بود گشنه تشنه خسته برگشتیم خونه .تا امروز که جوابشون اومدو مشکل دارم😔😔فردا هم دوباره باید اینکه یه روزش بود روزای دیگه هم تو مطب دکتر زنان همین اش و همین کاسه 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
ای بابا توام بدتر از من ناامیدی  اوووووه  تازه ۲۰ سالته میشه بابا

دکترم گفت که نمیشه کلا بچه دارنمیشی اما من یه ماه بعدش حامله شدن باورت میشه

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟

منم نمیفهمم چرا انقدر بجه دار شدنو بعضیا واسه خودشون درد میکنن! زندگی مگه به بچه دار شدن بسته اس؟؟ خب حالا ادم بچه دار نشه اسمون ب زمین میاد مگه! اینهمه بچه ی بی سرپرست چرا اون طفل معصومارو نمیبرن بهشون خونه و خونواده بدن؟ 

اگه انقدر حرف مردم و نگاه مردم برای خیلیا مهم نبود چه بسا اصلا دلشونم نمیخواست واقعا بچه دار بشن... شمارو نمیگما من نمیشناسم شمارو ولی تا جایی ک میبینم اکثریت چه ازدواجشون چه بچه دار شدنشون بخاطر عرف و حرف و نگاه مردمه... کلا شاید 90 درصد کاراشون تو زندگیشون بخاطر مردمه! وگرنه ک میبینیم این ادما نه زندگی مشترک رو بلدن نه تربیت و نگهداری بچه رو... کمبود عشق هم بیداد میکنه... 

در هر صورت امیدوارم موفق باشید عزیزم 

ای بابا توام بدتر از من ناامیدی  اوووووه  تازه ۲۰ سالته میشه بابا

ناامید نیستم حرفای دیگران خیلی آزارم میده کاش خودشونن همچین دردی رو تجربه کنن

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
2706