1600
1480
عنوان

تجربه من از پا گذاشتن تو مرکز ناباروری رویان اونم تو ۱۹ سالگی

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 98 پست

منم نمیفهمم چرا انقدر بجه دار شدنو بعضیا واسه خودشون درد میکنن! زندگی مگه به بچه دار شدن بسته اس؟؟ خب حالا ادم بچه دار نشه اسمون ب زمین میاد مگه! اینهمه بچه ی بی سرپرست چرا اون طفل معصومارو نمیبرن بهشون خونه و خونواده بدن؟ 

اگه انقدر حرف مردم و نگاه مردم برای خیلیا مهم نبود چه بسا اصلا دلشونم نمیخواست واقعا بچه دار بشن... شمارو نمیگما من نمیشناسم شمارو ولی تا جایی ک میبینم اکثریت چه ازدواجشون چه بچه دار شدنشون بخاطر عرف و حرف و نگاه مردمه... کلا شاید 90 درصد کاراشون تو زندگیشون بخاطر مردمه! وگرنه ک میبینیم این ادما نه زندگی مشترک رو بلدن نه تربیت و نگهداری بچه رو... کمبود عشق هم بیداد میکنه... 

در هر صورت امیدوارم موفق باشید عزیزم 

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1546

وای خیلی سخته خیلی دردیه که نمیشه پنهونش کنی وبعدیه مدت همه میفهمن 😔😔😔😔

دلم پره پر ازدست همه ازدست خدا خودم اطرافیانم کاش منفجربشم راحت بشم 😭😭😭😭😭😭

فقط 34 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم برادلخوشیه 😢بخداایمان دارم که به زودی واقعی میشه 😍وخدامهربونه وبهم قول رسیدن به آرزوم روداده
1432
 دقيقا من تو عقد باردار شدم با هزار تا مشكلاتي كه بود نگهش داشتم گفتم خدا صلاح ديده الان بچه بد ...

منم... نگهش داشتم...

البته فک نکن عاشقش بودم ها. 

زندگیم داغون شد... ارزوهام ب باد رفت

ولی خب وقتی خدا خواسته این بچه بیاد با اون همه مراقبت سفت وسخت من... باید می اومد دیگه. 

همیشه آخرش  خوبه.... اگه بد بود بدون آخرش نیست....
منم نمیفهمم چرا انقدر بجه دار شدنو بعضیا واسه خودشون درد میکنن! زندگی مگه به بچه دار شدن بسته اس؟؟ خ ...

نه عزیزم من حرف مردم زیاد اهمیت نداره چون هنوز سنم کمه و اینا هیچ کس انتظار بچه دار شدن از من نداره 

شوهرم خیلی دلش پر از غصس با اینکه به روم نمیاره اما من خودم میفهمم

بعضی وقتا به سرم میزنه ازش طلاق بگیرم اونم به زندگی خودش برسه گناه داره والا

1601
کشیدی دردش و  راصیم سرطان داشته باشم اما این درد و نه

این حرفتون ناشکری بزرگی هستش عزیزم 🤦🏻‍♀️به خودت اینجوری نگو باید از نزدیک بخش های سرطان و کنسر رو ببینی تا همچین ارزوی بدی واسه خودت نکنی شما که سنی نداری الان الان اول راه زندگیت هستش این حجم از نا امیدی رو از خودت دور کن ایشالا مشکلتون هم حل میشه 

این دکتر بهش گفته دیگه پیگیرش نباش 

برا منم گف این قرصا رو تا دو ماه بخورین اگه نشد فقط به خدا امید داشته باشین خودم هیچ مشکلی ندارم

♥️آقامون♥️
1578