2703
2553
عنوان

پریود رو چجوری به دخترم توضیح بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 12966 بازدید | 127 پست
وای چقد زود شدی😔😔

فیزیولوژیک بدنه دیگه 

از اولم درد داشتم 🙄🙄🙄🙄

بهش بگو 

با ارامش

و براش جشن هم بگیر 

نذار خجالت بکشه ازین قضیه

ماها یه جوری بزرگ شدیم که از پدر و برادرمون مخفی میکردیم 

انگار جنایت کرده بودیم

انگار دست خودمون بود 

لطفا براش توضیح بده که چیز بدی نیس که بابت خجالت زده بشه

خوشحال میشم وقتی پستامو لایک میکنین، اما اما اما نمیدونین وقتی میبینم نوشته "پست شما را پاسخ داده است" چقدر مشعوف میشم.. 🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چه زود پریود شدید مگه ۱۰ ساله هم پریود میشه قدتون کوتاه نیست میگن دختر پریود شه دیگه قد آنچنانی نمیک ...

منم کلاس پنجم بودم 

قدم 162 متوسطم 

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐
دیگ وظیفه معلم این نیست عزیزم ....مادرا باید ب بچه ها بگن اگ معلمی هم بگه خارج از وظیفشه

وظيفشم نباشه نبايد بهشون بگه بريد از مادرتون بپرسيد هر مادري خودش ميدونه كه بايد براي بچس توضيح بده بعدشم الان بچه ها انقد ميدونن كه نيازي به توضيح نداره

2456

من که هیچی نمیدونستم تو ابتدایی و راهنمایی خداروشکر دیپلم که گرفتم شدم ولی دوستام خیلی میترسوندن منو میگفتن عیبی داری که نشدی تا حالا 😕هیشکی توجه نکردبهم تا دیپلم که شدم و خوشحال شدم 😀

اغلب دخترها بين سن ١٢ تا ١٣ سالگي اولين تجربه پريودشون رو خواهند داشت. بنابراين لازمه بعد از هشت سال ...

منم دقیقا همینو پارسال از پیج همین خانم( ابارشی) برای دخترم خوندم،، اونم چون خودش کنجکاو بود که بدونه،،، خیلی راحتم باهاش کنار اومد

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2714

برو یه کیف کوچولو خوشگل با نوار بهداشتی براش بخر و کادو پیچ کن و یواشکی بهش بده و خیلی راحت و ریلکس بگو دخترا به یه سنی که میرسن هر چند وقت یبار پریود میشن و بعد غسل و این کار ها رو نباید انجام بدی و اینا رو باید انجام بدی بگو دخترا با پریودی وارد دوران بلوغ میشن که کاملابدونه اگر یوقت شد نگران نشه که خون چیه یا تو مدرسه بشه و آبروش بره

وظيفشم نباشه نبايد بهشون بگه بريد از مادرتون بپرسيد هر مادري خودش ميدونه كه بايد براي بچس توضيح بده ...

همه مادرا نمیدونن عزیزم باید ب دختراشون این موارد رو بگن یا اصلا براشون مهم نیست یا بلد نیستن چجوری توضیح بدن ک حس بدی ب بچه ها منتقل نکنن ....غیر از این گاها خجالتشون میشه.من خودم ب همه شاگردام هر سال با توجه ب پایین اومدن سن بلوغ توضیح میدم. فقط خواستم بهتون گوشزد کنم وظیفه معلم نیست همین 

قربونت از طرفم ببوسش 😘😘😍😍😍

حتما عزیزم فدات شم تو چیکار میکنی هنوز کوچولو نداری😍😍😍

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2706