2703
2553
عنوان

پریود رو چجوری به دخترم توضیح بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 12966 بازدید | 127 پست
ن پررو نیست معلم ما هم کلاس چهارم  بودیم توضیح داد برامون

مال ما کلاس 5 

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
دمپختک😍😍😍😍😍😍دل منممممم هعی خاهر تعلیق واس گرونی بنزین حرف زدم یه ماه تعلیق بودم

هر روز میومدم میدیدم هنوز بر نگشتی این چن روز اخیر سرم شلوغ شد سر نزدم دختر کوچولوت چطوره خوبه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اغلب دخترها بين سن ١٢ تا ١٣ سالگي اولين تجربه پريودشون رو خواهند داشت. بنابراين لازمه بعد از هشت سال ...

الان همینارو بهش میگم

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2456

استارتر توروخدا نگو خانم میشی و این مال بچه دار شدنه

مامان من اینو گفت انقدر حالم بد شد از حرفش.

بگو تو این سن همه دخترا اینطوری میشن که خونهای کثیف از بدنشون خارج بشه

همین

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2714
بگو وقتی دخترا به بلوغ میرسن پریود میشن دیگه پریود خون کثیف رحم هست

خون پریود اصلا کثیف نیست،، نجس هست اما کثیف نیست

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

خیلی راحت بهش توضیح بده خوب اینم یه بخشی از زندگیه دیگه من خودم دختردار شدم نه سالگیش قشنگ توضیح میدم تا آمادگیشو داشته باشه و مثل خودم سنگکوب نکنه بخدا من چیزی دربارش نمیدونستم کم مونده بود خودکشی کنم از ترس😔

لطف میکنی برای شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستی😘😘
هر روز میومدم میدیدم هنوز بر نگشتی این چن روز اخیر سرم شلوغ شد سر نزدم دختر کوچولوت چطوره خوبه

فدات عزیزم مرسی ک به فکر بووی مهربونم 😘😘😘😘

اره خوبه دستبوسته گلم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
چقد زود پریود شدی 

اره واقعا چقد گریه کردم 😟😟😟

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

بگو بترس از موجودی که هر ماه هفت روز بدون زخمی شدن خونریزی میکنه ولی نمیمیره😂

شوخی کردم چیزی نیست که هرچی درموردش میدونی براش توضیح بده راحت و بهش بگو نه ترس داره نه خجالت

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
2706