2726

الان ۸ماهو دو هفتشه وزنش۸کیلوإ قدش ۶۶ 

دکترش میگه مناسبه ولی دخترم ریزه 

دوس دارم تپل بشه غذام خوب نمیخوره

بنظرتون چیا بچه هارو تپل میکنن

واسم دعا کنید دندون پزشکی قبولشم🙏یه صلوات مهمونم کنین لطفا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موز حریره بادام ماهیچه و بلدرچین تو سوپش بریز عصاره ی پای مرغ بده بهش 

موزو حریره بادوم خوب میخوره 

ولی گوشت تو غذا باشه نمیخوره

2728
خوبه من دخترم ۱۰ ماه و یه هفته اس ۷.۵ هست وزنش

دکترش نمیگه کمه؟

دختر من هنوز ی دندونم در نیاورده 

بنظرتون دیر نیس؟

من هفت ماهشه وزنش 9کیلو وقدشم 68بود 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
ماشالا چ قدبلنده

مرسی عزیزم حالا هرباربدرشوهرم میبینه میگه یکم بکشیمش کش بیادقدش بلندشه 

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 

ببین من میگم خیلی غذاهای متفاوت نده به نی نی بذارقشنگ عادت کنه  بعدش حتما غذارو براش میکس کن سخت گیری نکن درخوراکش بگی این بده این اخه حتی اگه کم بذارازهمه جی بخوره میوه زیاد بهش نده معمولا میوهها خیلی زود نی نی رواسهال میکنن